گلزار راغب از انتشار «برده‌سور» در ماه‌های آینده خبر داد

01:170

کیانوش گلزار راغب نویسنده کتاب‌های «شُنام» و «عصرهای کریسکان»، ضمن اعلام اتمام نگارش اثر جدیدش با عنوان «برده‌سور» خاطرات یدالله خداداد مطلق، از انتشار آن در ماه‌های آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، گلزار راغب می‌گوید: به یاری خداوند کتاب «برده‌سور» به پایان رسید و سه‌گانه «شُنام، عصرهای کریسکان و برده‌سور » از یک مکان و با یک موضوع اما داستان‌های متفاوت ارائه شد. خاطرات اتفاقات تلخ دوران اسارت به دست سازمان کومله و حزب دموکرات کردستان تمامی ندارد و برده‌سور هم برگ دیگری از این خاطرات تلخ است.

وی ادامه می‌دهد: خدا را شکر به لطف تقریظ مقام معظم رهبری بر کتاب «عصرهای کریسکان» ذوق و انرژی لازم برای نگارش کتاب جدید فراهم شد و بخش دیگری از مشغله چهل ساله ذهنم را در کتاب «برده‌سور» به رشته تحریر در آوردم و سبک شدم.

گلزار راغب تأکید کرد: این کتاب در دفتر ادبیات پایداری و هنر مقاومت حوزه هنری در دست استاد مرتضی سرهنگی ان‌شاءالله مراحل تولید و انتشار را در سوره مهر طی خواهد کرد و شرح و حالی است از نحوه شهادت معلمان اسیر در دست ضدانقلاب و روایت آقای «یدالله خداداد مطلق» معلم قمی در زندان «برده‌سور» کومله با یک فرار بزرگ، و نیز نام یک روستای مرزی، یک چشمه و رودخانه‌ای در شهرستان سردشت است که به زبان کُردی معنی «سنگ سرخ» را می‌دهد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند