با موضوع «عناصر هويت‌ساز در ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس»
هفتمین نشست از سلسله نشست‌های هويت ملی برگزار می‌شود

01:150

هفتمین نشست از سلسله نشست‌های هويت ملی با موضوع «عناصر هويت‌ساز در ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» به همت انديشکده ادبيات پايداری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، انديشکده ادبيات پايداری حوزه هنری تازه‌ترین نشست از سلسله نشست‌های هويت ملی خود را با موضوع «عناصر هويت‌ساز در ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» برگزار می‌کند.

هفتمین نشست از سلسله نشست‌های هويت ملی با حضور و سخنرانی دکتر غلامرضا کافی به «عناصر هويت‌ساز در ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس» می‌پردازد.

این نشست با حضور اساتید، نخبگان و متخصصان این حوزه و سخنرانی جناب آقای دکتر غلام‌رضا کافی برگزار می‌شود. دکتر محمدرضا سنگری ریاست اندیشکده ادبیات پایداری، استاد علی‌رضا کمری عضو هیئت امنای اندیشکده ادبیات پایداری و مدیر دفتر ادبیات و هنر مقاومت مرکز مطالعات و تحقیقات فرهنگ و ادب پایداری، دکتر جواد کامور بخشایش دبیر اندیشکده ادبیات پایداری و اعضای هیئت امنای اندیشکده ادبیات پایداری در این نشست حضور خواهند داشت.

علاقه‌مندان برای حضور در این مراسم می‌توانند روز چهارشنبه ۲۹ دی‌ماه ساعت ۱۵ در سالن شهید قربانی به نشانی خیابان سمیه نرسیده به خیابان حافظ، حوزه هنری انقلاب اسلامی، طبقه دوم مراجعه کنند.

همچنین علاقه‌مندان برای حضور مجازی در این نشست می‌توانند به نشانی برخط skyroom.online/ch/akhavan61/andishkadeh مراجعه کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند