دیدار مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری با رییس حوزه هنری استان

02:040

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان چهارمحال و بختیاری در دیدار با رییس حوزه هنری استان گفت: روابط فرهنگی و کاری حوزه هنری و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس تا کنون خوب بوده و تولیدات مشترک این دو سازمان در سال جاری بیشتر خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، منوچهر ذوالفقاری مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان ضمن تبریک انتصاب رئیس حوزه هنری استان و ارزوی موفقیت برای ایشان افزود: حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری سالانه بیش از ۶۰ عنوان کتاب در موضوعات دفاع مقدس ،ایثار و شهادت تولید می کند. که با همکاری بیشتر بین دستگاهی میتوانیم آثار بسیار بیشتر و با کیفیت مطلوب تری تولید کنیم.

ذوالفقاری  اظهار داشت: حوزه هنری در تولیدات آثار ادبیات پایداری بسیار خوب عمل کرده و آثار با کیفیت و خوبی تولید کرده که با همکاری بیشتر با حفظ آثار استان میتوانیم آثار را تولید کنیم که در کشور نیز دیده شود و مورد توجه حضرت آقا نیز قرار بگیرد.

سرهنگ ذوالفقاری افزود: اداره کل حفظ آثار به غیر از بخش کتاب در تولید آثار هنری چون فیلم، تئاتر و … نیز فعالیت دارد که میتوانیم همچون گذشته برگزاری کارگاه های آموزشی و تولید اثر با موضوعات دفاع مقدس را نیز در این بخش ها در دستور کار مشترک قرار دهیم.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری نیز ضمن تقدیر و تشکر از میهمانان حاضر گفت: حوزه هنری در این دوره مدیریتی خود اصل را همکاری مشترک با سازمان های مختلف استان گذاشته است و از هرگونه همکاری در زمینه های مختلف با آغوش باز پذیرای میکند.

احسان قائدی افزود: استان چهارمحال و بختیاری در زمینه دفاع مقدس از سرمایه های بسیار گرانبهایی برخوردار است که باید هر چه زوتر این نخبگان ایثار و شهامت و شهادت استان به نسل جدید معرفی شوند و این مستلزم آن است که همه سازمان های دست در دست هم این مهم را تحقق ببخشند.

قائدی اظهار داشت: یکی از وظایف اصلی حوزه هنری توجه و پرداختن به ادبیات پایداری و تاریخ شفاهی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است و همین الان سه اثر آماده تولید در حوزه هنری با کیفیت بسیار خوب است که در گام اول به صورت مشترک با اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس میتوانیم به صورت مشترک تولید کنیم.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: تفاهم نامه همکاری مشترک در زمینه های مختلف هنری به زودی از سوی حوزه هنری آماده خواهد شد و در اولین فرصت فصل مشترک همکاری های حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس و حوزه هنری آغاز خواهد شد.

در این نشست کارشناسان مختلف حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس از اتفاقات و رخدادهای هنری این سازمان در سال های اخیر گفتند و موارد مشترک همکاری های بین دستگاهی مورد ارزیابی و بحث گفتگو قرار گرفت.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند