دیدار رئیس عقیدتی پایگاه ششم شکاری با رئیس حوزه هنری استان بوشهر

01:310

در دیدار رئیس عقیدتی پایگاه هوایی ششم شکاری شهید یاسینی با رئیس حوزه هنری استان بوشهر، درباره فعالیت‌های مشترک فرهنگی و هنری گفتگو و تبادل‌نظر شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، دیدار رئیس عقیدتی پایگاه ششم شکاری با رئیس حوزه هنری استان بوشهر صبح روز دوشنبه در حوزه هنری استان بوشهر برگزار شد.

امید پارسایی فر رئیس حوزه هنری استان بوشهر در این جلسه هم‌اندیشی افزود؛ آمادگی داریم حماسه‌های پایگاه ششم شکاری یاسینی را در محوریت مقاومت در ابعاد هنری مجدد زنده کنیم.

وی در رابطه با مأموریت‌های حوزه هنری خاطرنشان کرد: حوزه هنری، هنر مفاهیم دینی انقلاب را منتشر می‌کند و با توجه به پتانسیل‌های بالایی که این پایگاه دارد می‌توانیم برنامه‌ریزی مدونی برای تولید محتوا و اجراهای برنامه داشته باشیم.

این مقام یادآور شد: پایگاه ششم شکاری رشادت‌ها و دلیری‌های خلبانان در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران علاوه بر تأثیر در دفاع مقدس، نقش بسزایی در زمینه پرورش و شکوفایی هنرمندان داشته است.

سید کمیل تولیت مسئول عقیدتی سیاسی پایگاه هوایی شهید یاسینی در این جلسه هم‌اندیشی یادآور شد؛ پایگاه ششم شکاری با ظرفیت ۲۲ هزار جمعیت یک ظرفیت بزرگی است که قشرهای مختلف در این پایگاه زندگی می‌کنند.

وی یادآور شد: نیروی هوایی پایگاه ششم شکاری شهید یاسینی آمادگی بسیار خوبی برای فعالیت‌های فرهنگی دارد.

در این جلسه که سید کمیل تولیت رئیس عقیدتی پایگاه ششم شکاری و ستوان مصطفایی مسئول فرهنگی پایگاه و رئیس و کارکنان حوزه هنری استان بوشهر در روز دوشنبه صبح ۹ خردادماه ۱۴۰۱ حضور داشتند در حوزه‌های مختلف فرهنگی موردبحث و تبادل‌نظر و توافق قرار گرفت.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند