تولید نماهنگ «مرد میدان باش» در اردبیل

01:150

به همت باشگاه سرود حوزه هنری استان اردبیل، قطعه موسیقی و نماهنگ «مرد میدان باش» با صدای اباصلت ابراهیمی و شعری از استاد ولی‌الله کلامی زنجانی تولید شد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، امیر رجبی رئیس حوزه هنری استان اردبیل گفت: به‌منظور تشویق مردم برای حضور در پای صندوق‌های رأی و افزایش شور انتخاباتی، قطعه موسیقی و نماهنگ «مرد میدان باش» به همت باشگاه سرود حوزه هنری استان اردبیل تولید شد.

رجبی افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان همیشه قبل از انتخابات می‌گویند مردم شرکت نخواهند کرد و بعد از حضور و مشارکت مردم، انتخابات را مهندسی‌شده می‌دانند. باید پذیرفت کسانی که سعی دارند انتخابات با مشارکت حداقلی در کشور برگزار شود و مردم را از رفتن به پای صندوق رأی منع می‌کنند، در واقع دشمن اصلی این آب و خاک هستند.

رئیس حوزه هنری استان اردبیل تأکید کرد: هر چه تعداد افراد بیشتری در انتخابات شرکت کنند، نشان‌دهنده و پشتوانه قدرت نظام است. باید قبول کنیم با اینکه انتخابات فقط در یک روز انجام می‌شود، ولی نتیجه و ثمره آن تا مدت‌ها بر زندگی مردم تأثیر می‌گذارد.

گفتنی است، قطعه موسیقی و نماهنگ «مرد میدان باش» در مدت زمان ۵ دقیقه و ۳۰ ثانیه‌ با صدای اباصلت ابراهیمی با شعری از استاد ولی‌الله کلامی زنجانی، تنظیم فریبرز خاتمی و تولید نماهنگ توسط هادی طوماری آماده شده است.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند