تولید سه چهره‌نگاره توسط هنرمندان حوزه هنری مازندران در شب وداع شهدای مدافع حرم

01:0090

با هماهنگی واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری مازندران سه بانوی فعال این مرکز، در آیین شب وداع شهدای تازه تفحص شده مدافع حرم مازندران در سوریه، به طراحی شمایل آنان پرداختند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، ویژه برنامه شب وداع شهیدان سردار حاج رحیم کابلی، مصطفی تاش موسی و محمد امین کریمیان که اخیرا در مناطق خان طومان و حلب سوریه تفحص شده اند، شامگاه جمعه ۱۴ مرداد با حضور چند هزار نفری مردم  استان مازندران و مسئولان استانی، کشوری و لشکری از جمله سردار اسماعیل قاآنی فرمانده سپاه قدس و آیت الله محمدی لایینی نماینده ولی فقیه در مازندران در بوستان ولایت شهر ساری برگزار شد.

گفتنی است در این برنامه معنوی، نسیم خوش تراش، الهام اصغریان و سید نرگس حسینی، سه بانوی هنرمند

و از فعالان واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری مازندران  با هماهنگی این دفتر در طول برنامه  به شمایل نگاری از تمثال شهدای یاد شده پرداختند.

همچنین پس از اجرای زنده طراحی چهره شهیدان کابلی، تاش موسی و کریمیان با حضور چندی از مسئولان استانی این تابلو ها به خانواده شهدای یاد شده اهدا شد.

حوزه هنری مازندران تاکنون با موضوع شهدای مدافع حرم آثاری را تولید کرده که میتوان به کتاب این شانزده رفیق و موشن گرافی خان طومان ( ویژه شهدای خان طومان) اشاره داشت.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند