آغاز به کار یادواره سردار قاسم سلیمانی در قم

01:470

یادواره سردار قاسم سلیمانی که طی ۵ روز در ۵ محله شهر قم بر پا خواهد بود، روز یکشنبه ۱۲ دی ماه ۱۴۰۰ آغاز به کار کرد.

 به گزارش روابط عمومی،‌ یادواره سردار قاسم سلیمانی که طی ۵ روز در ۵ محله شهر قم بر پا خواهد بود، روز یکشنبه ۱۲ دی ماه ۱۴۰۰ آغاز به کار کرد.

در این یادواره هنرمندان و راویان، ‌به اجرای نمایش، سرود و بیان خاطرات درباره رشادت‌های سردار قاسم سلیمانی و هم‌رزمانش می‌پردازند.

در نخستین روز و افتتاحیه‌ی این یادوآره که در سالن اجتماعات سازمان تبلیغات اسلامی استان قم برگزار شد، ابتداء گروه سرود فاتحین به روی سن رفت و برای حاضران در سالن که مسئولان و فعالان ستاد بزرگداشت دومین سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی بودند، سرودی با مضامینی مرتبط با حضرت فاطمه (س) و سردار شهید قاسم سلیمانی اجرا نمود.

در ادامه نمایش «سرباز سردار» برگزیده جشنواره تئاتر خیابانی افلاکیان به روی صحنه رفت. این نمایش روایتی از یکی از یاران و هم‌رزمان سردار قاسم سلیمانی‌ست که همچنان کرامات او در یاد و خاطره هم‌رزمانش زنده مانده‌است.

همچنین سردار اسدالله گنجعلی از فرماندهان مقاومت و از هم رزمان سردار سلیمانی به بیان خاطراتشان از مقاومت پرداخت.

این یادواره با حضور حجت الاسلام والمسلمین شعبان‌زاده مدیر کل تبلیغات اسلامی استان قم، سردار اسد الله گنجعلی موحد فرمانده سپاه علی بن ابیطالب(ع)، سرهنگ رفعت‌نژاد فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان، مصطفی ملایی رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر قم و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.

یادوآره سردار قاسم سلیمانی در ادامه در محلات شهر قم و به میان مردم خواهد رفت و مهمان مساجد شهر قم خواهد شد. یادواره سردار قاسم سلیمانی به همت حوزه هنری استان قم و اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند