«مهرک» برگزار می‌کند؛
یک مسابقه کتاب‌خوانی ویژه برای نوجوانان

01:060

نشر مهرک در طول ۱۰ روز مسابقه کتاب‌خوانی ویژه نوجوانان را با سه کتاب در حوزه‌‎های مختلف به همراه جایزه و قرعه‌کشی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، کتاب‌های «ماشو در مه»، «تاریخ بیهقی» و «دم حضرت والا» سه اثری‌‎اند که برای این مسابقه توسط مهرک در نظر گرفته شده است. علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه می‌توانند این کتاب‌ها را با ۲۰ درصد تخفیف از سایت سوره مهر یا فروشگاه‌های معتبر کتاب تهیه کنند.

علاوه بر این، کتاب صوتی و نسخه الکترونیک این کتاب‌ها هم با ۳۰ درصد تخفیف در اپلیکیشن‌ کتابخوان سوره مهر و کتابخوان‌های طاقچه، فیدیبو، کتابراه و فراکتاب هم قابل دریافت هستند.

این مسابقه کتابخوانی از ۱۳ تا ۲۳ آبان برگزار می‌شود و داوطلبان برای شرکت در آن می‌توانند به سایت nojavan.sooremehr.ir مراجعه و ثبت‌نام کنند.

همچنین اعلام نفرات برتر و اهداء جوایز هم در ۲۴ آبان صورت می‌گیرد که به ترتیب به نفر اول تا سوم ۱٫۵ میلیون، یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جایزه نقدی اختصاص پیدا می‌کند. در کنار برندگان مسابقه هم به ۳ نفر از شرکت‌کنندگان به قید قرعه ۳ بن خرید ۲۰۰ هزار تومانی اعطا می‌شود.

«ماشو در مه» به قلم فرهاد حسن‌زاده ماجرای پسری از خطه جنوبی ایران روایت می‌شود و قهرمان داستان در روزهای پر آشوب انقلاب اسلامی اوضاع ایران بازگو می‌کند. او و دوستانش در دنیای کودکی و بازیگوشی خود غرق هستند اما درگیر اتفاقاتی می‌شوند که باید با چهره واقعی زندگی روبه‌رو شوند و قدم به دنیای بزرگسالان بگذارند.

«دم حضرت والا» نوشته احمد عربلو هم اولین جلد از مجموعه کتاب‌های طنز «خنده‌های نخودی» برای گروه سنی نوجوان است. در این جلد حدود هشتاد داستان کوتاه گنجانده شده که در آن طنز‌های مختلف اجتماعی، تاریخی و افسانه‌های طنز هم وجود دارد.

در کتاب «تاریخ بیهقی» هم مژگان شیخی داستان‌ها و حکایات شیرین «تاریخ بیهقی» را به زبان ساده برای کودکان و نوجوانان نوشته است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند