گزارش تصویری| کاروان هنری «روایت حبیب» به بندرعباس رسید

01:570

کاروان هنری «روایت حبیب» نخستین تجربه خود در بندر عباس روی کاروان سیار آغاز کرد و مهمان گلشهر جنوبی بندرعباس بود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، کاروان هنری «روایت حبیب» پس از تجربه حضور در استان‌‌های کرمان، اصفهان، زنجان، کردستان، خوزستان و بوشهر اکنون در هفتمین ایستگاه خود به استان هرمزگان و شهر بندرعباس رسیده است و اجراهای خود را شب گذشته ۲۹ آذرماه در محله گلشهر جنوبی بندرعباس آغاز کرد.

کاروان هنری روایت حبیب» در دومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی، در ۱۰ استان کشور به اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری می‌پردازد. این رویداد فرهنگی و هنری که به همت بنیاد حفظ و نشر آثار شهید سپهبد قاسم سلیمانی (مکتب حاج قاسم) و با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، از ۱۱ آذرماه ۱۴۰۰ به مدت یک ماه در ۱۰ استان مختلف اجرا خواهد شد. طی این رویداد فرهنگی، برنامه‌های متنوعی چون شب خاطره، شعرخوانی، سرود و موسیقی، نمایش فیلم و انیمیشن، اجرای تئاتر، نقالی و پرده‌خوانی، حماسه‌خوانی، رونمایی کتاب و برپایی نمایشگاه عکس و آثار تجسمی برگزار خواهد شد.

کرمان، اصفهان، زنجان، کردستان، خوزستان، بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی، استان‌های میزبان «کاروان هنری روایت حبیب» خواهند بود و اختتامیه این برنامه در تهران برگزار می‌شود.

«کاروان هنری روایت حبیب» که تاکنون حضور در استان‌های کرمان، اصفهان، زنجان، سنندج، خوزستان و بوشهر را تجربه کرده است، در ادامه سفرهای خود به هرمزگان آمده است و در ادامه به استان سیستان و بلوچستان سفر خواهد کرد.

عکس: رضا ذاکری

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند