گزارش تصویری| ویژه برنامه شب خاطره «روایت حبیب» بندرعباس

01:530

کاروان هنری «روایت حبیب» در هفتیمن ایستگاه خود به بندرعباس رسید و با اجراهای متنوعی به اشاعه و معرفی فرهنگ و مکتب حاج قاسم سلیمانی پرداخت. این ویژه برنامه که با حضور برخی از چهره‌های فرهنگی ، هنری، نظامی و سیاسی کشور و استان هرمزگان با استقبال خوب مردم خون گرم بندرعباس شد.

کاروان هنری روایت حبیب» در دومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی، در ۱۰ استان کشور به اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری می‌پردازد. این رویداد فرهنگی و هنری که به همت بنیاد حفظ و نشر آثار شهید سپهبد قاسم سلیمانی (مکتب حاج قاسم) و با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، از ۱۱ آذرماه ۱۴۰۰ به مدت یک ماه در ۱۰ استان مختلف اجرا خواهد شد. طی این رویداد فرهنگی، برنامه‌های متنوعی چون شب خاطره، شعرخوانی، سرود و موسیقی، نمایش فیلم و انیمیشن، اجرای تئاتر، نقالی و پرده‌خوانی، حماسه‌خوانی، رونمایی کتاب و برپایی نمایشگاه عکس و آثار تجسمی برگزار خواهد شد.

کرمان، اصفهان، زنجان، کردستان، خوزستان، بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی، استان‌های میزبان «کاروان هنری روایت حبیب» خواهند بود و اختتامیه این برنامه در تهران برگزار می‌شود.

«کاروان هنری روایت حبیب» که تاکنون حضور در استان‌های کرمان، اصفهان، زنجان، سنندج، خوزستان و بوشهر را تجربه کرده است، در ادامه سفرهای خود به هرمزگان آمده است و در ادامه به استان سیستان و بلوچستان سفر خواهد کرد.

عکس: رضا ذاکری

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند