کاروان هنری روایت حبیب؛
گزارش تصویری| نصب و رونمایی «سردیس شهید حاج قاسم سلیمانی» در مشهد

02:000

سردیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در قالب برنامه‌های «کاروان هنری روایت حبیب» در درب ورودی دانشگاه آزاد مشهد نصب و رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، کاروان هنری «روایت حبیب» در ایستگاه نهم خود به استان خراسان رضوی رسید و کار خود را با نصب و رونمایی سردیس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در درب ورودی دانشگاه آزاد مشهد نصب و رونمایی شد.

سردیس سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی طراحی و ساخته شده توسط نادر قشقایی با حضور مسئولان حوزه هنری، مدیریت شهری و دانشگاهی مشهد در مقابل دانشگاه آزاد اسلامی مشهد رونمایی و نصب شد.

کاروان هنری «روایت حبیب» در دومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی، در ۱۰ استان کشور به اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری می‌پردازد. این رویداد فرهنگی و هنری که به همت بنیاد حفظ و نشر آثار شهید سپهبد قاسم سلیمانی (مکتب حاج قاسم) و با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، از ۱۱ آذرماه ۱۴۰۰ به مدت یک ماه در ۱۰ استان مختلف اجرا خواهد شد. طی این رویداد فرهنگی، برنامه‌های متنوعی چون شب خاطره، شعرخوانی، سرود و موسیقی، نمایش فیلم و انیمیشن، اجرای تئاتر، نقالی و پرده‌خوانی، حماسه‌خوانی، رونمایی کتاب و برپایی نمایشگاه عکس و آثار تجسمی برگزار خواهد شد.

کرمان، اصفهان، زنجان، کردستان، خوزستان، بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی، استان‌های میزبان «کاروان هنری روایت حبیب» خواهند بود و اختتامیه این برنامه در تهران برگزار می‌شود.

«کاروان هنری روایت حبیب» که تاکنون حضور در استان‌های کرمان، اصفهان، زنجان، سنندج، خوزستان، بوشهر و بندرعباس را تجربه کرده است، در ادامه سفرهای خود به مشهد مقدس آمده است.

عکس: رضا ذاکری

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند