گزارش تصویری| روز دوم «کاروان هنری روایت حبیب» در بوشهر/ برازجان

02:000

دومین برنامه «کاروان هنری روایت حبیب» در بوشهر مقابل کاروانسرای مشیرالملک برازجان با حضور جمعیتی بی‌نظیر از عاشقان سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، این برنامه که با حضور و جمع پرشور مردم برازجان روی کاروان سیار «روایت حبیب» برگزار شد، کار خود را با نقالی مرشد محسن میرزاعلی همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها آغاز کرد.

گفتنی است، عصر یکشنبه ۲۸ آذرماه نیز ویژه‌برنامه شب خاطره «روایت حبیب» با موضوع ابعاد شخصیتی مقاومت شهید رئیسعلی دلواری و شهید سردار حاج قاسم سلیمانی در شهر دلوار منزل شهید رئیسعلی دلواری برگزار می‌شود.

«کاروان هنری روایت حبیب» در دومین سالگرد شهادت سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی، در ۱۰ استان کشور به اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری می‌پردازد. این رویداد فرهنگی و هنری که به همت بنیاد حفظ و نشر آثار شهید سپهبد قاسم سلیمانی (مکتب حاج قاسم) و با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی برگزار می‌شود، از ۱۱ آذرماه ۱۴۰۰ به مدت یک ماه در ۱۰ استان مختلف اجرا خواهد شد. طی این رویداد فرهنگی، برنامه‌های متنوعی چون شب خاطره، شعرخوانی، سرود و موسیقی، نمایش فیلم و انیمیشن، اجرای تئاتر، نقالی و پرده‌خوانی، حماسه‌خوانی، رونمایی کتاب و برپایی نمایشگاه عکس و آثار تجسمی برگزار خواهد شد.

کرمان، اصفهان، زنجان، کردستان، خوزستان، بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی، استان‌های میزبان «کاروان هنری روایت حبیب» خواهند بود و اختتامیه این برنامه در تهران برگزار می‌شود.

«کاروان هنری روایت حبیب» که تاکنون حضور در استان‌های کرمان، اصفهان، زنجان، سنندج و خوزستان را تجربه کرده است، در ادامه سفرهای خود به بوشهر آمده است و در ادامه به استان سیستان و بلوچستان سفر خواهد کرد.

عکس: رضا ذاکری

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند