گروه سرود حوزه هنری مازندران رتبه برتر را در «چکامه» کسب کرد

01:0030

با برگزاری اختتامیه چهارمین جشنواره چکامه مقاومت، جشنواره استانی سرود بسیج با برتری گروه سرود « انتظار » در ساری پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، اختتامیه چهارمین جشنواره استانی سرود بسیج «چکامه مقاومت» ظهر پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت سال جاری با اجرای ۱۸ گروه برگزیده درسالن غدیر سپاه پایان یافت.

گفتنی است این رویداد فرهنگی هنری در سه سطح محله، شهرستان و استانی با موضوعات شعار سال، جبهه مقاومت و شهدای مدافع حرم، ایثار و شهادت، دفاع مقدس، مذهبی و آئینی، سبک زندگی ایرانی و اسلامی، استکبارستیزی، مکتب سلیمانی برگزار شد.

همچنین گروه سرود انتظار وابسته به مرکز موسیقی و سرود حوزه هنری مازندران به سرپرستی «یوسف یونسی» در این جشنواره با اجرای سرود « مِه جانِ مازرون» و « بهار بمو» از تولیدات این مرکز، با کسب بالاترین امتیاز، رتبه برتر را از آن خود کرد.

جشنواره سرود بسیج مازندران «چکامه مقاومت» که حوزه هنری مازندران نیز در این اتفاق فرهنگی با معاونت فرهنگی سپاه کربلای مازندران مشارکت و همکاری دارد، تا کنون در چهار دوره با اهداف ترویجی تولیدی و پرورش استعداد های هنری در زمینه سرود، در سه گروه زیر ۱۸ سال (الزاما پایگاهی و مسجدی)، به تفکیک جنسیت (تک جنسیتی) و اجرای سرود پاتوقی برگزار شده است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند