گردهمایی شاعران همدانی به مناسبت روز قدس

01:310

عصر شعر با محوریت روز قدس و رونمایی از کتاب «گاهی به تو فکر می کنم» به همراه ورکشاپ های هنری متنوع، پنجشنبه ۸ اردیبهشت ماه امسال در «پردیس سینمایی مهر قدس» برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، رئیس حوزه هنری استان همدان بیان اینکه برنامه عصر شعر با حضور شاعران برتر و دغدغه مند استان برگزار خواهد شد گفت: در این عصر شعر که با حضور بیش از ۳۰ شاعر برگزار می شود اشعاری با موضوعات قدس، فلسطین، ایران هسته ای، روایت فتح و امام حسن (ع)قرائت خواهد شد.

محمدمهدی سموات با اشاره به اینکه کتاب «گاهی به تو فکر می کنم» شامل رباعیاتی از ۳۷ شاعر استان همدان است، گفت: این مجموعه شامل گزیده ای از رباعیات شاعران متولد ۱۳۵۷ به بعد استان همدان است که به همت واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری همدان و با کوشش حجت یحیوی جمع آوری شده است که پنج شنبه ۸ اردیبشهت ماه سال جاری در برنامه عصر شعر رونمایی می شود.

وی کتاب «گاهی به تو فکر می کنم» را شصت و نهمین اثر مکتوب و هفتمین مجموعه شعر حوزه هنری استان اعلام کرد و گفت: این کتاب از سوی انتشارات سوره مهر در تیراژ ۱۲۵۰ نسخه و ۱۰۶ صفحه روانه بازار کتاب شده است.

رئیس حوزه هنری استان همدان تعامل هنرمندان در رشته های مختلف هنری را الهام بخش یکدیگر دانست و تصریح کرد: در این برنامه ورکشاپ های هنری در رشته های خوشنویسی، تذهیب، نقاشی نیز برگزار و از آثار تولیدی در این برنامه، نمایشگاهی نیز برپا خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند