به همت حوزه هنری دیجیتال؛
گالری مجازی آثار نقاشان قم در وب‌سایت حوزه هنری راه‌اندازی شد

01:030

گالری مجازی آثار نقاشان شناخته شده استان قم شامل ۳۵ تابلو نقاشی در وب‌سایت حوزه هنری کشور راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، گالری مجازی آثار نقاشان شناخته شده استان قم شامل ۳۵ تابلو نقاشی در وب‌سایت حوزه هنری کشور به همت حوزه هنری دیجیتال راه‌اندازی شد.

در این نمایشگاه مجازی که با موضوع آزاد گردآوری شده است، مخاطبان شاهد آثاری از هنرمندان فقید محمود اشرفی، سید محمد حسین رحمتی و محمود مدنی هستند. همچنین در این نمایشگاه آثاری از هادی گل‌محمدی، محسن مقدادی، محمدحسین ذبیهی، حسن عزیزی، رامینه صراف‌زاده، فریدالدین مولایی، حسین نوروزی و سید علی قافله‌باشی ارائه شده است.

طراحی فضای این نمایشگاه مجازی به گونه‌ایست که فضای یک گالری فیزیکی تداعی شود تا مخاطبان هنگام بازدید مجازی همان حس بازدید از گالری فیزیکی را تجربه کنند.

به زودی آثار هنرمندان استان قم در دیگر رشته‌های تجسمی در این فضا در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. لذا هنرمندان علاقه‌مند به نمایش آثارشان در این وب‌سایت می‌تواند تصویر آثارشان را به نشانی: tajasomi@artqom.ir ایمیل نمایند و با شماره تلفن: ۳۷۷۴۷۷۰۰ داخلی ۱۰۶ واحد تجسمی حوزه هنری قم تماس حاصل بگیرند.

علاقه‌مندان برای تماشای آثار هنرمندان نقاش استان قم می‌توانند به نشانی: http://hozehonari.ir/gallery/%DA%AF%D8%A7%D9%84%D8%B1%DB%8C-%D9%82%D9%85 مراجعه کنند.

همچنین مخاطبان علاقه‌مند به آثار تجسمی با مراجعه به درگاه گالری وبسایت حوزه هنری به نشانی: http://hozehonari.ir/gallery می‌توانند از دیگر نمایشگاه‌های حوزه هنری کشور و گالری مجازی هنرمندان دیگر استان‌ها بازدید کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند