در اختتامیه جشنواره تئاتر بسیج مازندران رخ داد؛
کسب جوایز متعدد توسط تولیدات حوزه هنری

02:000

پانزدهمین جشنواره استانی تئاتر بسیج مازندران با معرفی برگزیدگان در سرخ‌رود محمود آباد به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سه‌شنبه ۹ آذرماه، آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره استانی تئاتر بسیج با معرفی برگزیدگان در سرخ‌رود محمودآباد برگزار شد.

این برنامه فرهنگی هنری پس از آن صورت گرفت که یازده گروه نمایشی طی سه روز با ارائه آثار خیابانی خود در حضور داوران و رهگذران علاقه‌مند به رقابت پرداختند.

گفتنی است، در این جشنواره استانی نمایش «عروس» نوشته «حمید ناطقی» و به کارگردانی «علی ربیحاوی‌پور»، با بازی «سحر محسنی» و « علی ربیحاوی پور» و نمایش «شبی در انتظار انار» نوشته «علیرضا سعیدی کیاسری» با کارگردانی و بازی «نیلوفر واحدیان» از تولیدات هنرهای نمایشی حوزه هنری مازندران نیز حضور داشتند.

همچنین هیئت داوران این جشنواره متشکل از «سلمان خطی»، «فاطمه رادمنش» و «سیروس سپهری» پس از اجرای آثار، ۶ جایزه از مجموع جوایز را به نمایش عروس (مقام اول کارگردانی برای علی ربیحاوی‌پور برگزیده بخش فضاسازی متعلق به علی ربیحاوی‌پور و سحر محسنی، برگزیده طراحی لباس متعلق به مارال ناطقی، دوم بازیگری مرد و دوم بازیگری زن متعلق به علی ربیحاوی‌پور و سحر محسنی، رتبه دوم طرح و ایده متعلق به حمید ناطقی) این اثر دفاع مقدسی اختصاص دادند.

در ادامه اعلام نتایج پانزدهمین جشنواره استانی تئاتر بسیج که «یاسر محمودی برنتی» مسئول هنرهای نمایشی حوزه هنری مازندران دبیر آن بود، هیئت داوران این رویداد فرهنگی هنری، رتبه سوم بازیگری زن را برای بازی در نمایش «شبی در انتظار انار» (با موضوع شهید مدافع حرم) به نیلوفر واحدیان اهدا کردند.

شایان ذکر است که پانزدهمین جشنواره استانی تئاتر بسیج با برنامه‌ریزی و اجرای سازمان بسیج هنرمندان مازندران برگزار شد و حوزه هنری استان در این رویداد به همکاری و مشارکت با آن مرکز پرداخت.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند