کرمان، مشهد، بغداد، دمشق؛ فقط برای خدا

01:560

مجموعه پوستر «فقط برای خدا» در اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در بغداد، دمشق، کرمان و مشهد اکران شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مجتبی اسدی رئیس حوزه هنری استان کرمان گفت: به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مجموعه پوستر فقط برای خدا؛ روایاتی از سلوک و مکتب ایشان در شهرهای مختلفی همچون دمشق، کرمان و مشهد به نمایش در آمد.

وی افزود: نمایشگاه مجموعه پوستر «فقط برای خدا» از ۶ ژانویه برابر ۱۷ دی‌ماه، در فرهنگسرای «ابورمانه» در پایتخت سوریه با حضور رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی در سوریه و مدیرکل فرهنگ دمشق و جمعی از هنرمندان این کشور افتتاح شد و همزمان با این ایام در مقتل شهدای مقاومت در بغداد نیز این آثار اکران در معرض دید عموم قرار گرفت.

اسدی بیان کرد: مجموعه پوستر «فقط برای خدا» در شهر مشهد مقدس در حرم مطهر رضوی و همچنین در کرمان در اداره کل ورزش و جوانان و نیز دادگستری به نمایش در می‌آید.

گفتنی است، در هفته هنر انقلاب اسلامی با انتشار مجموعه پوستری در بستر فضای مجازی نگاه‌های بسیاری جذب روایت‌های کوتاهی از سیره و مکتب سیدالشهدای مقاومت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی شد، مردی که حیات و مماتش «فقط برای خدا» بود، «فقط برای خدا».

مجموعه پوستر «فقط برای خدا» عرض ارداتی است از هنرمندان متعهد ایران اسلامی به سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی. این مجموعه پوستر را محمدرضا دوست محمدی طراحی کرده است و احمد ایزدی و آذر همتی پژوهش و ویراستاری خاطرات را بر عهده داشتند و امین زاده تقی نیز مدیر این پروژه بوده است.

مجموعه پوستر «فقط برای خدا» پس از انتشار در هفته هنر انقلاب اسلامی در فروردین ماه امسال به زبان‌های انگلیسی، عربی، اردو، روسی و ترکی استانبولی ترجمه و در اختیار دوستداران سیدالشهدای مقاومت در سراسر جهان قرار گرفته است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند