در دانشگاه سوره؛
کرسی ترویجی «هنرمند ایرانی: دستاوردها و خسران‌ها» برگزار می‌شود

01:040

چهاردهمین کرسی ترویجی با عنوان «هنرمند ایرانی: دستاوردها و خسران‌ها»، به همت دانشکده هنر و معاونت پژوهشی دانشگاه سوره و همکاری دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی‌های نظریه‌پردازی نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی، روز چهارشنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱، ساعت ۱۶ در سامانه آموزش مجازی دانشگاه سوره برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، در این نشست، دکتر محمد معین‌الدینی، استادیار دانشگاه سوره؛ به عنوان ارائه‌دهنده؛ دکتر عبدالکریم عطارزاده، دانشیار دانشگاه سوره و دکتر ایلناز رهبر، استادیار دانشگاه علوم تحقیقات، به عنوان ناقد و دکتر مهدی محمدی، مدیر گروه صنایع‌دستی دانشگاه سوره، به عنوان مدیر جلسه حضور خواهند داشت.

هدف از برگزاری «کرسی‌های ترویجی»، فراهم نمودن زمینه‌های لازم برای توسعه و ترویج فرهنگ تولید علم؛ نوآوری؛ نظریه‌پردازی، نقد و نظر در حوزه علوم انسانی، هنر و معماری؛ بسط و گسترش فرهنگ آزاداندیشی؛ نقد و مناظرات علمی؛ ایجاد امکان ارائه نظریات، نقدها و مناظره‌ها (برای آن دسته از صاحبان اندیشه که اندیشه‌هایشان مستلزم تکمیل، توسعه یا بازآفرینی است)؛ گسترش فضای عقلانیت و نهادینه‌سازی فرهنگ تضارب آراء، است.

قابل‌ذکر است که در سال ۱۴۰۰، سیزده کرسی ترویجی با همکاری هر سه دانشکده هنر، فرهنگ و ارتباطات و معماری و شهرسازی در دانشگاه سوره برگزار شد.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق لینک زیر و یا اسکن کد ثبت‌شده بر روی پوستر، در این نشست شرکت کنند. حضور برای تمام افراد رایگان و آزاد است.

https://panel.soore.ac.ir/join/4tmvp

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند