کتاب «هفت‌ تیر سخنرانی» در اهواز رونمایی شد

02:000

کتاب «هفت تیر سخنرانی» نوشته سید احمد ابوقدار به همت حوزه هنری خوزستان در اهواز رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سید احمد ابوقدار نویسنده کتاب «هفت تیر سخنرانی» در مراسم رونمایی این کتاب اظهار کرد: این کتاب در ۱۶۷ صفحه و در هفت فصل نگارش شده و هفت مهارت سخنرانی را آموزش می‌دهد و دوستان بعد از مطالعه و آموزش این کتاب به راحتی می‌توانند در محافل مختلف سخنرانی کنند.

نویسنده کتاب «هفت تیر سخنرانی» افزود: ایده کتاب از حدود چهار سال پیش کلید خورد که سه سال آن انجام کار مطالعاتی و یک سال هم تدوین و جمع‌بندی مطالب بود و خوشبختانه این کتاب از ۶ نفر از اساتید و سخنرانان بزرگ توصیه‌نامه دارد که در پایان کتاب آمده و مخاطب را به خواندن کتاب توصیه کرده‌اند.

وی اضافه کرد: در این کتاب سه شاخص اصلی مورد توجه قرار گرفته که شاخص اول این است که به‌روزترین کتاب کشور است و متن کتاب را که مطالعه می‌کنید متوجه می‌شوید تحقیقات ما در کتاب، تحقیقات شبه علمی کتب رایج کشور را رد کرده و کاملا علمی نوشته شده و به‌روزترین اطلاعات علمی را به ساده‌ترین شکل ممکن دریافت می‌کنید.

ابوقدار شاخص دوم را بومی بودن آن دانست و با بیان اینکه محتوا و مثال‌ها در کتاب کاملا ایرانی است تصریح کرد: سومین شاخص کاربردی بودن محتوا است و تنها یک فضای تئوری نیست که کاربردی برای مخاطب نداشته باشد و مثال‌ها کاملا تجربه شخصی خودم بوده است.

وی ابراز کرد: در این کتاب یک سری محتواهای تکمیلی به صورت کد QR به عنوان هدیه قرار داده شده که دوستان می‌توانند با اسکن این کدها وارد سایت شوند و محتوای سایت را به صورت ویدئوئی مشاهده کنند و تمرینات مفیدی را انجام دهند.

نویسنده کتاب «هفت تیر سخنرانی» با تقدیر از حوزه هنری خوزستان به خاطر حمایت‌های همه‌جانبه مالی و معنوی از این کتاب عنوان کرد: تلاش کردیم در این کتاب به مواردی اشاره کنیم که مخاطب در کمترین زمان ممکن و ساده‌ترین شکل به نتیجه مطلوب و مورد نظر دست یابند.

وی یاد آور شد: این کتاب بر اساس بر اساس ساختار مغر طراحی شده و با مطالعه متن خیلی راحت مطالب وارد ذهن می‌شود و نسبت فراموشی آن بسیار پایین است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند