کتاب «عشق هرگز نمی‌میرد» در همدان رونمایی می‌شود

01:560

آیین رونمایی از کتاب «عشق هرگز نمی میرد» نوشته مونا اسکندری و با روایتگری خانم پروین سلگی همسر شهید حاج میرزا سلگی، دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ در سالن اجتماعات خانه معلمان استان همدان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، آیین رونمایی کتاب به همت حوزه هنری همدان و با حضور مسئولان و فعالان فرهنگی استان برگزار می شود. نویسنده کتاب «عشق هرگز نمی میرد» در این زمینه گفت: سال های پیش برای نگارش خاطرات حاج میرزا سلگی دعوت شده بودم، اما از آنجایی که نوشتن حماسه آفرینی های فرمانده گردان حضرت ابوالفضل (ع) و نیروهایش در طول جنگ وظیفه ای سنگین و مردانه بود، نگارش این رشادت ها در کتاب «آب هرگز نمی میرد» روزی  استاد حمید حسام شد و نگارش خاطرات همسر میرزا محمد سلگی قسمت من.

خانم مونا اسکندری با اشاره به اینکه عموی شهیدم «علی خوش لفظ» تأکید فراوانی بر کار فرهنگی داشتند، افزود: آغاز پروژه نگارش کتاب «عشق هرگز نمی میرد» از برنامه چهلم عمویم در دیدار با خانم پروین سلگی در زمان حیات میرزا محمد سلگی آغاز شد و پس از شهادت سردار سلگی به چاپ رسید.

وی در مورد فرآیند نگارش این کتاب تصریح کرد: خاطرات این کتاب مستند محور است و علاوه بر اینکه تاریخ ها، مکان ها و… با تحقیق فراوان در کتاب درج شده، برای برخی اتفاقات، از چند شاهد دیگر هم    مصاحبه های متعدد انجام شده است.

مونا اسکندری، ناشر کتاب «عشق هرگز نمی میرد» را  انتشارات سوره مهر حوزه هنری انقلاب اسلامی  اعلام کرد و افزود: این کتاب در ۱۷ فصل و ۳۰۰ صفحه در اسفند ۱۴۰۰ روانه بازار کتاب شده است.

برنامه رونمایی از کتاب «عشق هرگز نمی میرد» به همت حوزه هنری استان همدان،  فردا دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ در سالن اجتماعات خانه معلمان استان همدان برگزار خواهد شد و شرکت در این برنامه برای عموم علاقمندان آزاد است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند