کتاب شاعر یاسوجی نامزد بیستمین جایزه قلم زرین شد

01:0010

کتاب «اندوه من از خودم کهن سال تر است» سروده سید اکبر سلیمانی شاعر یاسوجی توانست در بخش شعر بزرگسال نامزد جایزه قلم زرین شود.


به گزارش روابط عمومی حوزه هنری،  اسامی نامزدهای بیستمین جشنواره قلم زرین در بخش‌های نقد و پژوهش، شعر و داستان کودک و نوجوان؛ شعر و داستان بزرگسال توسط هیئت داوران این رویداد اعلام شد.
در بخش شعر بزرگسال کتاب “اندوه من از خودم کهن سال تر است” از تولیدات واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری کهگیلویه وبویراحمد توانست به مرحله نهایی راه یابد و جزو نامزدهای این بخش قرار گیرد.
مجموعه رباعی «اندوه من از خودم کهنسال‌تر است» سروده سید اکبر سلیمانی توسط سوره مهر چاپ شده است که این مجموعه شامل ۱۳۳ قطعه رباعی در تیراژ ۱۲۵۰ جلد توسط انتشارات سوره مهر در خردادماه ۱۴۰۰ منتشر شده است.
عنوان این مجموعه، برگرفته از رباعی‌ای است که سید اکبر سلیمانی در مراسم دیدار شاعران با رهبری خواند و بسیار مورد توجه ایشان قرار گرفت.
سید اکبر سلیمانی متولد ۱۳۶۰ از شهرستان لنده از شاعران خوش قریحه و رباعی‌سرای استان است که اشعار وی در قالب رباعی طی چند سال اخیر توسط واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری گردآوری و چاپ شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند