کتاب «سهم من از عاشقی» از سوی انتشارات سوره مهر به چاپ دهم رسید

01:040

کتاب «سهم من از عاشقی» شامل خاطرات جانباز دفاع مقدس رمضانعلی کاووسی توسط انتشارات سوره مهر به چاپ دهم رسید.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، کتاب «سهم من از عاشقی» شامل خاطرات جانباز دفاع مقدس رمضانعلی کاوسی به‌تازگی توسط انتشارات سوره مهر به چاپ دهم رسیده است.

این‌ کتاب دربرگیرنده خاطرات خودنوشت جانباز ۷۰ درصد رمضانعلی کاووسی است که این‌ خاطرات را با تنها انگشت سبابه دست چپش تایپ کرده است. چون بقیه انگشتانش توانایی فشردن دکمه‌های صفحه کلید را ندارد. او هنوز هم خودش را رزمنده می‌پندارد؛ منتها در عرصه فرهنگ و خوشحال و شادمان است که توانسته در حد بضاعت خود با پدیدآوردن این اثر ناگفته‌های گذران زندگی یک جانباز قطع نخاع را با هم‌وطنانش به اشتراک بگذارد.

رمضانعلی کاووسی در این کتاب با روایتی ساده و مستند، به بازگویی و بیان خاطرات دوران رزم، جانبازی و ایثارگری خود پرداخته است. او که از جانبازان آسیب نخاعی از ناحیه گردن است، تجربیاتش در این خصوص را بیان کرده تا شاید برای دیگر افرادی که دچار این آسیب‌ها هستند نیز مفید باشد.

او در مقدمه این کتاب نوشته است:‌

«من خاطراتم را نگاشتم تا دانش مردم کشورم درباره جانبازان به برخورداری از سهمیه دانشگاه و شاید نام یک کوچه یا خیابان خلاصه نشود. می‌نویسم تا آیندگان بدانند برای بعضی از رزمندگان این آب و خاک جنگ در سال ۱۳۶۸ تمام نشد و هنوز ادامه دارد…»

چاپ اول این‌ کتاب سال ۹۷ به بازار عرضه شد و حالا نسخه‌های چاپ دهمش به کتابفروشی‌ها آمده‌اند.

چاپ دهم این‌ کتاب با ۳۰۶ صفحه، شمارگان هزار و ۲۵۰ نسخه و قیمت ۴۵ هزار تومان عرضه شده است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند