کتاب «زمینی که مرا بالا برد» رونمایی شد

02:000

به همت حوزه هنری خراسان جنوبی، کتاب «زمینی که مرا بالا برد» به قلم «محبوبه سادات رضوی‌نیا» رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مراسم رونمایی از کتاب «زمینی که مرا بالا برد» به قلم «محبوبه سادات رضوی‌نیا» شامگاه ۱۳ مرداد با حضور رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی و جمعی از آزادگان و جانبازان و راوی کتاب «سید رسول موسوی» در محل سینما بهمن بیرجند برگزار شد.

«مجید کریمیان» در این مراسم ضمن گرامیداشت مقام آزادگان و ایثارگران اظهار داشت: امروز شاهد به دنیا آمدن این کتاب گرانسنگ هستیم که حاصل پنج سال تلاش مداوم بیش از هفت بخش فعال حوزه هنری خراسان جنوبی است.

رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بر روی مباحث متعدد دفاع مقدس بسیار تأکید دارند، افزود: ارتباطات انسانی هشت سال دفاع مقدس باعت متمایز شدن این جنگ از سایر جنگ‌های جهان شده است و این نوع کتاب‌ها به همین موضوع ارتباطات انسانی هشت سال دفاع مقدس می‌پردازند.

وی در ادامه بیان کرد: با ایجاد تولید محتوا در حوزه دفاع مقدس به دنبال این هستیم تا مکتب خود را با کمک افراد معتمد انقلاب به جهان معرفی کنیم و این نوع کتاب‌ها فکر اهل بیت (ع) و امام راحل را سازماندهی می‌کنند.

کریمیان با اشاره به اینکه از بیرجند تا بیروت نگاه جبهه مقاومت مشاهده می‌شود، گفت: فکر و تفکر باعث شده تا از یمن تا کل جهان اسلام جبهه مقاومت پیروز میدان شود و این نوع آثار می‌تواند زمزمه وحدت جهانی را به دنبال داشته باشد.

رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی در خصوص این کتاب اظهار کرد: این کتاب خاطرات «سید رسول موسوی» رزمنده عراقی حاضر در جمع نیروهای ایرانی و مجاهدان مردمی است که لحظه به لحظه به فکر مجاهدت و زنده نگه‌داشتن اسلام بود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند