کتاب روایت زندگی شهید محمدحسین ناجی دزفولی رونمایی شد

01:510

در حاشیه نمایشگاه کتاب، قرآن و محصولات فرهنگی خوزستان کتاب روایت شهید محمدحسین ناجی دزفولی با عنوان «ناجی» به همت حوزه هنری استان رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری،  مراسم رونمایی از کتاب «ناجی» روایت شهید محمدحسین ناجی دزفولی با حضور «سید امیر جاوید» مشاور رئیس حوزه هنری و «محمد شهباز گهروئی» رئیس حوزه هنری خوزستان و برادر شهید  نویسنده کتاب در حاشیه نمایشگاه کتاب، قرآن و محصولات فرهنگی استان رونمایی شد.

«علی موجودی» در این مراسم در خصوص شهید محمدحسین ناجی دزفولی، با بیان اینکه این شهید یک شخصیت جامع است و تک بعدی نیست اظهار کرد: شهید ناجی که طلبه شهید است ولی در یک مقطعی احساس می‌کند باید طلبگی را رها کند و به سپاه وارد می‌شود.

نویسنده کتاب «ناجی» با اشاره به اینکه شهید ناجی در زندگی خود زیاد تغییرات ایجاد می‌کند ولی مسیر ریل‌گذاری او به سمتی است که باید باشد افزود: این شهید در حوزه سیر و سلوک، مدیریت، تربیتی، خلاقیت، هنر و در حوزه‌های مختلف یک شخصیت جامع است که می‌توان از قسمت‌های زندگی تو الگو گرفت.

وی با بیان اینکه شهید ناجی با وجودی که در زمینه سیر و سلوک در مقابل خداوند انسانی خاضع و خاشع است ولی در حوزه مدیریت یک شخصیت قوی و موفق دارد اضافه کرد: در حوزه تربیتی در کتاب ابتدا با سیره تربیتی والدین شهید آشنایی پیدا می‌کنیم و ثمره آن حسینی می‌شود که در تربیت اسلامی و دینی قدرت پیدا می‌کند.

موجودی با اشاره به اینکه حسین یک انسان اهل مطالعه و دارای اطلاعات و علوم فراوان است و همین امر باعث می‌شود تصمیمات درست بگیرد و در این بعد هم می‌توان الگویی برای افراد و خانواده‌ها باشد تصریح کرد: این شهید یک انسان باتقوا است که زندگی او و خانواده‌اش می‌تواند برای همه درس باشد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند