کتاب «از دل کویر تا اوج آسمان» در اردبیل چاپ شد

01:130

به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، کتاب «از دل کویر تا اوج آسمان» با مشارکت حوزه هنری اردبیل تولید و چاپ شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، کتاب «از دل کویر تا اوج آسمان» مروری است بر زندگی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی نوشته اعظم افضل، تصویرگری سمیرا بهشتی و طراحی نوید اچکان که اصغر عباس‌زاده ویراستاری آن را به عهده داشته است.

در بخشی از مقدمه این کتاب می‌خوانیم: «این کتاب برش‌های ظریف و کوتاه از زندگی لطیف اما پر اقتدار مردی است که به تنهایی و با معجزه‌ی ایمان، کابوس آمریکا و اسراییل بود و داعش. سردار قاسم سلیمانی که برای نجات کودکان مظلومِ افتاده در دام داعشی‌های جنایتکار، شب از روز نمی‌شناحت. بزرگمردی که هراسی نداشت از تورها و تارهای پهن شده با دست عنکبوت‌های خائن و دام‌های شیطانی دائم که همیشه به دنبال حذفش بودند. قوه تخیل و پرواز پهبادهای خیال، اجازه‌ی مانور بر صفحه‌های این کتاب را نداشته و آنچه روایت شده صحنه‌هایی کوتاه از فیلم زندگی سردار است.»

گفتنی است، «از دل کویر تا اوج آسمان» به مناسبت اولین سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، با مشارکت سپاه حضرت عباس(ع) اردبیل، شهرداری اردبیل، حوزه هنری انقلاب اسلامی استان اردبیل و شورای اسلامی شهر و شهرداری اردبیل برای کودکان و نوجوانان در 26 صفحه تمام رنگی چاپ شده است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند