کاظمی: حضور آثار «پرسش مهر» در هنرواره ملی «روایت جهاد» آغاز همکاری‌های ما است

02:000

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌ و پرورش گفت: همکاری حوزه هنری و اداره کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش در برپایی «پرسش مهر» ریاست جمهوری، آغاز همکاری‌های بیشتر میان این دو سازمان است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، آثار جشنواره دانش‌‌آموزی «پرسش مهر» كه به همت وزارت آموزش پروش و با موضوع كرونا در دو بخش معلمان و دانش آموزان سراسر كشور در حال برگزاری است، در هنرواره ملی «روایت جهاد» نیز شركت داده می‌شوند.

علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌ و پرورش کشور در این مورد در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری حوزه هنری گفت: ما باید اراتباطات بیشتری با حوزه هنری انقلاب اسلامی داشته باشیم و هرچه این رابطه‌ها عمیق‌تر شود، بی‌شک موفقیت‌های بیشتری در راستای مأموریت‌های مشترک ما به دست می‌آید.

کاظمی افزود: باعث خرسندی است که حوزه هنری و اداره کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش به این درک مشترک رسیده‌اند که مأموریت‌های همسویی دارند و امروزه کنار هم ایستاده‌اند.

وی ادامه داد: اداره کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش می‌تواند هم در تولید و هم در مصرف آثار کمک خوبی برای حوزه هنری باشد. همچنین در حوزه تربیت نیروی انسانی برای تمامی مراکز استانی و ستادی حوزه هنری سرمایه‌گذاری‌های سازنده‌ای داشته باشیم.

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌ و پرورش افزود: همکاری ما با حوزه هنری در بحث پرسش‌مهر ریاست جمهوری و حضور این آثار در هنرواره ملی «روایت جهاد» که از سوی حوزه هنری برنامه‌ریزی شده است، آغاز سرمایه‌گذاری‌های و همکاری‌های ما در این زمینه است.

کاظمی تأکید کرد: برای ادامه همکاری‌های ما با حوزه هنری به نقشه راهبردی نیاز داریم تا ظرفیت‌های مشترک یکدیگر را درک و متناسب با آنها برنامه‌ریزی و همکاری کنیم.

وی در پایان گفت: حوزه هنری و اداره کل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش می‌توانند با برپایی بسیاری از رویدادهای خود به‌صورت مشترک به افزایش اثرپذیری کار و مأموریت‌های خود کمک کنند. به عنوان مثال می‌توانیم جشنواره‌های مشترک برگزار کنیم و یا تولیدات مشترکی داشته باشیم.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند