واحد نمایش حوزه هنری لرستان برگزار می‌کند:
کارگاه نمایشنامه‌نویسی و بازیگری «پویش سلیمانی»

01:440

واحد نمایش حوزه هنری لرستان، کارگاه نمایشنامه‌نویسی و بازیگری از ایده تا اجرا را با عنوان «پویش سلیمانی» در شهرستان‌های استان برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مسئول واحد نمایش حوزه با بیان اینکه این برنامه در قالب کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌شود، گفت: در این برنامه در زمینه نمایشنامه‌نویسی و بازیگری از مرحله ایده تا اجرا و فن بیان، بدن و شناخت نقش و کاربرد آن در تولید نمایش و همچنین روند تولید نمایشنامه اقتباسی، به هنرجویان آموزش داده می‌شود.

مینا سپهوند افزود: این کارگاه‌های آموزشی از ۲۴ آذرماه تا ۶ دی‌ماه در چهار شهرستان الیگودرز، دورود، بروجرد و خرم‌آباد برگزار می‌شود.

وی هدف از اجرای این برنامه را بررسی ابعاد شخصیت والای سردار سلیمانی و پرداختن به ویژگی‌های منحصر به فرد ایشان در عرصه‌های نظامی، فرهنگی و اجتماعی در قالب فعالیت‌های هنری و تولید آثار فاخر نمایشی را از اهداف برگزاری این‌ پویش برشمرد.

وی اضافه کرد: پس از برگزاری کارگاه‌ها در شهرستان‌های یاد شده، چهار نمایش تولید و در آیین گرامیداشت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی اجرا خواهد شد.

سپهوند گفت: دکتر «سینا دلشادی» رئیس گروه ارزشیابی آثار مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و مدرس دانشگاه و پویا حسنوند از هنرمندان فعال واحد نمایش، آموزش این کارگاه‌های آموزشی را بر عهده دارند.

وی خاطرنشان کرد: در برگزاری این برنامه، سازمان تبلیغات اسلامی لرستان، بسیج هنرمندان استان لرستان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان و اداره کل آموزش و پرورش لرستان همکاری دارند.

مکان برگزاری کارگاه‌ها در شهرستان‌ها:

الیگودرز (پلاتو ارشاد) ۲۴ الی ۲۶ آذرماه

دورود (کانون امام علی (ع) ) ۲۷ الی ۲۹ آذرماه

بروجرد (سالن ارشاد) یکم تا ۳ دی‌ماه

خرم آباد (سالن ماه حوزه هنری) ۳ تا ۶ دی‌ماه

ساعات شروع کارگاه صبح:
صبح ۹ الی ۱۲
عصر ۱۵ الی ۱۸

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند