کارگاه مبانی نقاشی ایرانی در شهرکرد برگزار شد

01:0070

کارگاه مبانی نقاشی ایرانی با تکیه بر آشنایی با جنبه های مختلف نقاشی ایرانی از سوی واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: کارگاه آموزشی مبانی نقاشی ایرانی با حضور محمدرضا یدالهی از نقاشان استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

احمد رضا باقری افزود: مباحث مطرح شده این کارگاه در رابطه با هنر، تاریخ، مکاتب اصول و تکنیک‌های  مختلف نقاشی ایرانی بود و  در بخش دیگر استاد یدالهی به تدریس عملی مبانی، طراحی و اصول و فنون نقاشی ایرانی برای هنرمندان و علاقمندان این کارگاه پرداخت.

به گفته وی هدف اصلی این کارگاه آموزشی شناخت،آموزش و ارایه ساختار کاملی از نقاشی ایرانی و توجه به هنر ایرانی برای علاقمندان و هنرمندان استان بوده است.

مسئول واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری اظهار داشت: برگزاری کارگاه های آموزشی هنری در رابطه با هنر ایرانی در دستور کار هنرهای تجسمی حوزه هنری است و با توجه به استقبال علاقه مندان استانی کارگاه های تجسمی در رشته های مختلف در آینده نزدیک برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، در این کارگاه ۲۰ هنرجو شرکت کننده تکنیک های مختلف نقاشی ایرانی و مکاتب این هنر را در نگارخانه سوره شهرکرد فرا گرفتند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند