پیشنهاد فرمانده سپاه استان زنجان:
کاروان‌هایی همچون «روایت حبیب» در برخی از ایام‌الله راه‌اندازی شود

02:000

سردار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه استان زنجان با بیان اینکه «کاروان هنری روایت حبیب» حرکتی نو و تازه است، گفت: پیشنهاد می‌دهم کاروان‌های هنری چون «کاروان هنری روایت حبیب» در برخی از ایام‌الله نیز راه بیفتند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سردار جهانبخش کرمی فرمانده سپاه استان زنجان، میزان موفقیت «کاروان هنری روایت حبیب» در نکوداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را چنین ارزیابی کرد: همه ما باید برای نکوداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تلاش کنیم و اقدام حوزه هنری برای راه‌اندازی «کاروان هنری روایت حبیب» حرکت بسیار خوبی در این راستا است. این کاروان که راه‌اندازی‌اش حرکتی نو و تازه به حساب می‌آید، تأثیر خوبی روی اقشار مختلف جامعه گذاشته و ما میزان این تأثیر را می‌بینیم.

وی افزود: من پیشنهاد می‌دهم کاروان‌های هنری چون «کاروان هنری روایت حبیب» در برخی از ایام‌الله نیز راه بیفتند، زیرا امروز دیدم افرادی که برای بازدید از برنامه‌های «کاروان هنری روایت حبیب» آمده بودند، دست پُر به خانه‌های خود برگشتند و در زمان بازگشت خسته نبودند.

فرمانده سپاه استان زنجان گفت: هر کدام از تصاویری که حوزه هنری در قالب نمایشگاهی در معرض دید عموم قرار داده است، یادآور خاطره‌ای از دفاع مقدس، نقش سردار سلیمانی در جبهه مقاومت و شهدای مدافع حرم است.

سردار کرمی بیان کرد: ما پیش از فرارسیدن ماه محرم در زنجان برنامه‌ای داریم که در قالب آن هیئت‌ها اعلام عزا می‌کنند و فضا را برای ورود به ماه عزاداری برای سالار شهیدان و یارانش آماده می‌کنند. شما نیز با حرکت جذاب راه‌اندازی «کاروان هنری روایت حبیب» و سفر آن به استان‌های مختلف کشور، فضا را برای اجرای اصل برنامه‌های ویژه دومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی آماده می‌کنید.

وی در انتها از همه دست‌اندرکاران زحمتکش «کاروان هنری روایت حبیب» و صدا و سیما که برنامه‌های این کاروان را ضبط و پخش می‌کنند، تشکر کرد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند