به میزبانی استان اردبیل؛
چهل‌ویکمین نشست سراسری روسای مراکزاستانی حوزه هنری برگزار می‌شود

01:530

چهل یکمین نشست سراسری روسای مراکز استانی به میزبانی حوزه هنری اردبیل از ۲۸تا ۳۱ تیر ۱۴۰۱ برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی حوزه هنری؛ بابرنامه ریزی انجام شده چهل یکمین نشست سراسری روسای مراکز استانی حوزه هنری به همت معاونت راهبری استانهای حوزه هنری و با حضور رئیس حوزه هنری، معاونان ستادی و مدیران استانی به میزبانی حوزه هنری اردبیل به مدت ۳روز برگزار می‌شود.

بنا بر این گزارش؛ در این نشست باهدف بررسی اقدامات انجام شده در خصوص نقشه‌های تحولی مراکز استانی کارگاه های جنبی برگزار خواهد شد.
از مهمترین برنامه های نشست چهل یکم تمرکز ویژه بر روی فعالیت های دو بخش هنرهای تصویری و ادبیات پایداری استانها خواهد بود که به صورت مجزا به وضعیت تعالی، سیاست ها و اهداف تعیین شده در زمینه هنرهای تصویری و ادبیات پایداری توسط دبیران این بخش ها مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

بررسی وضعیت اجرایی سازی نقشه های تحول و تبیین رویکردهای کلی آن که به تائید نهایی رسیده است از دیگر برنامه های این نشست خواهد بود.
در ادامه، دیدار صمیمی روسای مراکز استانی با رئیس حوزه هنری کشور محمد مهدی دادمان پیرامون فعالیت های پیش روی حوزه هنری ناظربه سند تحولی مراکز استانی و نقشه های تحولی استانها برگزار می شود. و پایان بخش چهل یکمین نشست سراسری مراکز استانی برگزاری مراسم اختتامیه نشست، با حضور مدیران ستادی واستانی حوزه هنری انقلاب اسلامی به همراه رونمایی از نقشه تحول حوزه هنری اردبیل وافتتاح نمایشگاه نقاشی”قفقاز سرزمین عالمان مجاهدشیعه” با حضور استاندار و مسئولان استان اردبیل برگزار خواهدشد.

از دیگر برنامه های جنبی نشست چهل یکم زیارت ازمزار شهدای چالدران ، دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل است.
شایان ذکر است چهل یکمین نشست سراسری روسای مراکز استانی حوزه هنری انقلاب اسلامی ۲۸ تا ۳۱ اسفند ۱۴۰۱ در استان اردبیل برگزار می شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند