مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری برگزار می‌کند؛
چهارمین نشست تخصصی «مهمان» با حضور حمیدرضا شاه‌آبادی

02:000

چهارمین نشست تخصصی «مهمان» برای دیدار با چهره‌های ماندگار داستان ایرانی با حضور حمیدرضا شاه‌آبادی (مهمان) و تیمور آقا محمدی(‌کارشناس_مجری) به همت مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری روز چهارشنبه بیست‌و نه تیرماه ساعت ۱۶ تا ۱۸ در سالن طاهره صفارزاده برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مرکز آفرینش‌های ادبی از اواخر سال گذشته، نشست‌های تخصصی و صمیمی با چهره‌های ماندگار داستان‌نویسی ایران در سالن طاهره صفارزاده برگزار می‌کند. محمدرضا بایرامی، مجید قیصری و داود امیریان مهمانان قبلی این برنامه بودند.

حمیدرضا شاه‌آبادی، از نویسندگان مطرح کشور در نشست جدید «مهمان» حضور خواهد داشت که با اجرای تیمور آقا محمدی در سالن طاهره صفارزاده برگزار می‌شود

حمیدرضا شاه آبادی (زاده ۱۳۴۶، تهران) پژوهشگر تاریخ، داستان‌نویس و نمایش‌نامه‌نویس معاصر است. وی از نویسندگان در حوزه ادبیات نوجوان و بزرگسال و یکی از مدیران با سابقه در نشر با تجربه مدیریت بر انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و انتشارات مدرسه است.
وی آثار مکتوب بسیاری دارد که از جملهٔ آن‌ها دیلماج و لالایی برای دختر مرده است. برخی آثار وی در جشنواره‌های مختلف جوایز بسیاری کسب کرده‌اند.

وی در سال ۱۳۹۸ هجری شمسی برای رمان «دروازه مردگان» برنده جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران شد. همچنین در سال ۲۰۲۰ میلادی از سوی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و در سال ۲۰۲۱ میلادی از سوی کانون پرورش فکری کودک و نوجوان به عنوان کاندیدای جایزه ادبی آسترید لیندگرن معرفی شد.

چهارمین نشست « مهمان» ساعت ۱۶ روز چهارشنبه بیست و نه تیرماه در سالن طاهره صفارزاده به نشانی خیابان سمیه، نرسیده به پل حافظ، حوزه‌هنری طبقه همکف برگزار می‌شود و حضور برای اصحاب رسانه و عموم مردم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی آزاد است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند