مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری برگزار می‌کند؛
پنجمین نشست تخصصی «مهمان» با حضور حسین فتاحی

01:150

پنجمین نشست تخصصی «مهمان» برای دیدار با چهره‌های ماندگار داستان ایرانی با حضور حسین فتاحی (مهمان) و ابراهیم زاهدی مطلق(‌کارشناس_مجری) به همت مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری روز دوشنبه شنبه سی و یکم مرداد ماه ساعت ۱۶ تا ۱۸ در سالن طاهره صفارزاده برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، مرکز آفرینش‌های ادبی از اواخر سال گذشته، نشست‌های تخصصی و صمیمی با چهره‌های ماندگار داستان‌نویسی ایران را در سالن طاهره صفارزاده برگزار می‌کند. محمدرضا بایرامی، مجید قیصری، داود امیریان و حمیدرضا شاه‌آبادی  مهمانان قبلی این برنامه بودند.

حسین فتاحی، از نویسندگان مطرح کشور در نشست جدید «مهمان» حضور خواهد داشت که با اجرای ابراهیم زاهدی مطلق در سالن طاهره صفارزاده برگزار می‌شود. او متولد ١٣٣٦ یزد، دارای مدرک کارشناسی در رشته حسابداری است. فتاحی در سه حوزه تألیف، ترجمه و بازنویسی آثار کلاسیک فارسی برای کودکان و نوجوانان آثار متعددی منتشر کرده که «آتش در خرمن» و «پسران جزیره» در زمینه ادبیات پایداری است و «عشق سال‌های جنگ» رمان دیگر او تاکنون بارها تجدید چاپ شده است. «مدرسه انقلاب»، «کودک و توفان»، «امیرکوچولوی هشتم» و بازنویسی «قصه‌های شاهنامه» و «سمک عیار» از دیگر آثار اوست.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند