چهاردهمین حضور بین‌المللی «سایه‌های سنگین کلاغ» در کانادا

01:270

فیلم کوتاه «سایه‌های سنگین کلاغ» به کارگردانی بهنام اسدالهی هنرمند حوزه هنری اردبیل در جشنواره آینده کبک کانادا اکران می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، هفتمین جشنواره فیلم آینده کبک از روز ۱۳ تا ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۰ در جزیره پرنس ادوارد برگزار می‌شود که طی آن فیلم کوتاه «سایه‌های سنگین کلاغ» به کارگردانی بهنام اسدالهی هنرمند حوزه هنری استان اردبیل به اکران در می‌آید.

جشنواره فیلم آینده کبک کانادا (Gbeck Future Film Festival) مسابقه‌ای از فیلمهای اصلی است که توسط سازندگان فیلم از سراسر جهان خلق شده و برای کشف و حمایت از فیلم‌سازان جوان طراحی شده و در این دوره میزبان فیلم‌های کوتاه، مستند، انیمیشن و سینمایی است.

جشنواره فیلم آینده کبک بر رسانه‌های جدید و فیلم‌سازان جوان تمرکز دارد و بسیاری از فیلم‌سازان بزرگ جوان توسط این رویداد پرورش یافته‌اند.

موضوع فیلم کوتاه «سایه‌های سنگین کلاغ» جنگ و صلح است که به تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان استان اردبیل و علیرضا اسماعیلی تولید شده و تاکنون در جشنواره‌های فیلم کوتاه تهران، استارت باکو، گاتفست جامائیکا و چندین جشنواره دیگر نیز حضور داشته است.

گفتنی است، بهنام اسدالهی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۷ با دستیاری در سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی آغاز کرد. وی که پیش از این به عنوان صدابردار و صداگذار با پروژه‌های حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای متعدد برون مرزی و شبکه‌های ملی همکاری داشته و در کارنامه هنری خود کارگردانی یک انیمیشن و چهار فیلم داستانی را دارد، تاکنون توانسته در جشنواره‌های بین‌المللی حضور داشته و جوایزی را کسب کند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند