چاپ هفت عنوان کتاب از ابتدای سال جاری توسط حوزه هنری خراسان جنوبی

01:380

بیش از هفت عنوان کتاب در زمینه های مختلف از ابتدای سال جاری تاکنون توسط حوزه هنری خراسان جنوبی به چاپ رسیده است.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، «مجید کریمیان» در این خصوص اظهار داشت: در حمایت از آثار تاریخ شفاهی استان از حوزه هنری می توان به عنوان یکی  از مهمترین نهادهایی  که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت دارد و از هنرمندان این عرصه حمایت می کند، نام برد.

رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تا کنون پنج عنوان کتاب توسط حوزه هنری خراسان جنوبی چاپ شده است، افزود: از این تعداد سه عنوان آن رونمایی شده است و ۲ کتاب دیگر هم در بهمن ماه رونمایی خواهد شد.

وی در ادامه بیان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون در زمینه ادبیات ۲عنوان کتاب (مجموعه شعر)  از شاعران استان با حمایت حوزه هنری استان به چاپ رسیده است و همچنین یک مجموعه شعر نیز گردآوری شده که هم اکنون در مراحل اولیه‌ی گرفتن مجوز قرار دارد.

کریمیان در خصوص ادبیات پایداری و تاریخ شفاهی عنوان داشت: در این زمینه بیش از ۱۰ عنوان کتاب در دست تدوین قرار دارد که تا پایان سال ۱۴۰۱ این کتاب ها به چاپ خواهد رسید.

رئیس حوزه هنری خراسان جنوبی به بحث توانمندسازی شاعران و نویسندگان استان اشاره کرد و گفت: حوزه هنری همه سال اقدام به برگزاری کارگاه ها و دوره های آموزشی متنوع می کند که توسط اساتید برجسته‌ی کشوری و استانی برگزار می شود و ماحصل این کارگاه ها ظهور نویسندگان و شاعران برجسته ‌ای بوده که طی یک سال اخیر شاهد چاپ آثار آن ها بوده ایم.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند