«پیشکش» در راه جشنواره فیلم «مهیودو» ژاپن

01:350

فیلم کوتاه «پیشکش» به تهیه‌کنندگی حوزه هنری استان کردستان و به کارگردانی بختیار خلیلی، به بخش پایانی سومین دوره جشنواره جهانی رسانه‌های بصری «مهیودو» ژاپن راه پیدا کرد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در ادامه موفقیت‌های فیلم کوتاه «پیشکش» تولید حوزه هنری استان کردستان در جشنواره‌های داخلی و خارجی، این فیلم به کارگردانی بختیار خلیلی به یکی از معتبرترین جشنواره‌های جهانی فیلم که مختص اکران آثار فیلم‌سازان بین المللی با موضوع جوانان و نوجوانان است راه پیدا کرد.

جشنواره جهانی رسانه‌های بصری «مهیودو» که سومین دوره خود را تجربه می‌کند، ۲۳ الی ۳۰ دسامبر در شهر فوکوکا ژاپن برگزار می‌شود.

فیلم «پیشکش» که پیش از این عناوین مختلف دیگری را از جشنواره‌های مختلف بین‌المللی کسب کرده است، روایت پسربچه‌ای در یک روستای دور افتاده در کردستان است که وسیله‌ای برای سردرد مادرش از شهر سفارش می‌دهد، و هر بار که می‌خواهد آنرا به او بدهد اتفاقاتی می‌افتد.

در این فیلم که با تهیه‌کنندگی حوزه هنری استان کردستان و آژانس پخش کات فیلم تولید شده است نویسنده و کارگردان: بختیار خلیلی، تصویربردار زانیار لطفی، صدابردار مبین قادری، تدوین و صداگذاری برزان رستمی، بازیگران: فرزین ابراهیمی، ثریا ابراهیمی، مدیر تولید: رسول احمدی، عکاس و تصویر هوایی: فرهاد مطاعی، دستیار کارگردان: عرفان قاسمی‌پور، تصحیح رنگ: محمد احمدی، طراح پوستر: شیلان برهانی، استوری برد: خبات نودینیان، دستیاران تولید: فاروق کیانپور و حامد حیدری، دستیار تصویربردار: سوران رحیمی، حمل و نقل: جمال زندی و حیدر زندسلیمی و تدارکات: صدیق زندسلیمی مشارکت داشته‌اند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند