پیام رییس حوزه هنری مازندران به مناسبت روز ملی سینما

01:510

رییس حوزه هنری مازندران در روز ملی سینما نوشت: باید از منظرسینما به عنوان مسیری جهت گسترش اخلاق، معنویت و شوق زندگی استفاده کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، متن یادداشت مهدی معصومی گرجی رییس حوزه هنری مازندران به مناسبت روز ملی سینما آمده است:

 

«بسم الله الرحمن الرحیم

حوزه هنری انقلاب اسلامی به عنوان یکی از تولید کننده گان آثار سینمایی، متصدی بخشی از سینماهای کشور  و همچنین حامی هنرمندان متعهد در عرصه آموزش و تولید فیلم وظیفه ای سنگین در عرصه فرهنگ و هنر این سرزمین دارد.

در بخش تولید فیلمهای سینمایی این نهاد با چشم اندازی به وسعت تنوع زیست بوم کشورمان، سعی در عمق بخشی به ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی با تاکید بر حفظ فرهنگ، آداب و رسوم ، آیین،  معماری و سبک زندگی ایرانی اسلامی (که هجمه های فرهنگی بیگانه به آن زیاد است) دارد. تمام تلاشمان در طی سالهای پیش رو بر این است که با تکیه بر داشته های اصیل فرهنگی هنری کشورمان، همچون همیشه در تارک شکوهمند عزت و تعالی قرار داشته باشیم.

از دیگر وظایفی که حوزه هنری خود را ملزم به انجام آن می داند سینما سازی و سینما داری است و تلاش می کند با به روز سازی و ایجاد مجتمع های فرهنگی هنری و تفریحی در قالب پردیس سینمایی،  فضای مناسب و در خور شان را در اختیار ملت شریف ایران قرار دهد .

حال که جوامع پیشرفته از سینما، فراتر از جنبه تفریحی این رسانه و در جهت رسیدن به مقاصد سیاسی و اجتماعی خود استفاده می کنند، امید داریم ما هم از این منظرگاه به عنوان مسیری جهت گسترش اخلاق، معنویت، شوق زندگی، تعالی و پیشرفت  با نگاه خلاق هنرمند متعهد  مطابق با الگوی زندگی ایرانی اسلامی استفاده کنیم .

مهدی معصومی گرجی؛ رییس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان مازندران»

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند