محمدمهدی دادمان انتصاب رئیس جدید سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران را تبریک گفت

01:370

محمدمهدی دادمان، رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی در پیامی انتصاب دکتر مهرداد باقری پبدنی را به ریاست سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، متن این پیام تبریک به شرح زیر است؛

جناب آقای دکتر مهرداد باقری پبدنی

رئیس محترم سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران

سلام علیکم

با احترام؛ انتصاب جنابعالی را به این جایگاه مهم و مؤثرِ در مناسبات فرهنگی کلان شهر تهران، صمیمانه تبریک عرض می‌نمایم.

صاحب نظران و دغدغه‌مندان این عرصه و اینجانب امید داریم توانمندی نظری و مدیریتی و همچنین مراتب تجارب متعهدانه و جهادی تان، نقطه عطف و عامل تعالی آن سازمان در مسیر پیچیده ی رو به جلو باشد؛ ان شاءالله.

امروزه پیاده‌سازی نابسامان مدل‌های بعضاً تقلیدی توسعه زیست شهری به اسم اقتضائات مدرنیته، هویت یافته؛ که نه فقط به قصد رشد شهرنشینی بلکه در اصل به نیت بسط تفکر شهرزدگی و تغییر و نابودی خرده فرهنگ ها پا گرفته است. سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، با تکیه به زیرساخت ها و ظرفیت خوب مجموعه های مردمی اش، با نگاه کلان وعمیق به لایه های فرهنگی شهر و البته التزام به کنش گری نرم و علمی، می تواند به عنوان یک شبکه چابک عملیاتیِ در این جبهه ی سخت، کارآمدتر باشد و مؤثرتر شناخته شود.

بر این اساس و طبق وظایف انقلابی و حاکمیتی، اینجانب و مجموعه حوزه هنری انقلاب اسلامی، با اشتیاق آماده خواهیم بود گام‌های نوین و نافعی را در مسیر همکاری بهره آفرین و تحول خواه طراحی و اجرا نماییم.

از درگاه ایزد منّان برای شما مزید توفیق در راه خدمتی سرشار از حسن و برکت مسألت می نمایم.

محمدمهدی دادمان
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند