پویش ملی «قهرمان من» در آستانه سالگرد شهادت سردار سلیمانی فراخوان داد

02:420

در آستانه سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، حوزه هنری انقلاب اسلامی، با هدف تکریم شخصیت والای آن شهید سرافراز، پس از تولید آلبوم «قهرمان من» که شامل ۹ قطعه سرود، اقدام به راه‌اندازی پویشی با عنوان «قهرمان من» در سطح ملی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، علاقه‌مندان به شرکت در این پویش که با همکاری مرکز موسیقی حوزه هنری و مؤسسه سپهر سوره هنر برگزار می‌شود، برای دریافت فایل سرودها می‌توانند به سایت جشنواره‌ها و رویدادهای هنری حوزه هنری مراجعه و هر کدام از قطعات آلبوم «قهرمان من» را انتخاب کرده و سرودهای این آلبوم را بازخوانی کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند در پنج قالب اقدام به بازخوانی آثار آلبوم کرده و در این پویش شرکت کنند. «اجرای سرود در فضای محیطی و میدانی، تولید لباهنگ (دابسمش)، تولید ویدئوی کوتاه (آرشیوی-تولیدی)، فتوکلیپ و سایر قالب‌های تصویری»، پنج قالبی است که علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در پویش، آنها را انتخاب کنند.

اجرای سرود در فضای محیطی و میدانی: در این قالب، علاقه‌مندان می‌توانند سرود مورد نظر خود را در هر فضای عمومی و میدانی اجرا نموده و فیلمی از آن تهیه کنند.

تولید لباهنگ (دابسمش): متقاضیان می‌توانند در هر فضا و مکانی که امکان تولید لباهنگ را داشته باشند، اقدام به تهیه فیلم از لباهنگ خود کنند.

تولید ویدئوی کوتاه (آرشیوی-تولیدی): متقاضیان می‌توانند با استفاده از سرودها، ویدئوهایی تولید کرده و یا با استفاده از تصاویر آرشیوی، تهیه و تولید کنند.

فتو کلیپ: علاقه‌مندان به شرکت در این قالب، می‌توانند با استفاده از فایل صوتی سرودها و با سلیقه خود، نسبت به موضوع مراسم سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، ویدئوهایی را با استفاده از عکس ها و تصاویر مرتبط تولید کنند.

سایر قالب‌های تصویری: در کنار کلیه قالب‌های ذکر شده، هنرمندان می‌توانند با هر قالب دیگری (انیمیشن و …) بر اساس سرودهای تولیدی معرفی شده، ویدئویی را تولید کنند.

شرایط ارسال:

شرکت کنندگان می‌بایست تمامی آثار تولید شده در هر قالب را، با استفاده از هشتگ # قهرمان_من در محیط اینستاگرام و دیگر فضاهای مجازی منتشر کرده و سپس برای ثبت و بارگذاری فایل با کیفیت، به سایت جشنواره‌ها و رویدادهای هنری حوزه هنری مراجعه کنند.

علاقه‌مندان شرکت در این پویش، در صورتی که صفحه آنها شخصی است و امکان دسترسی دبیرخانه به آن فراهم نیست، تصویر صفحه خود را باید به نشانی @Sepehrsoorehonar در اینستاگرام ارسال کنند.

در بخش جوایز این پویش که مهلت شرکت در آن از پنجم تا پانزدهم دی‌ماه ۱۳۹۹، تعیین شده، آمده است: به رسم قدردانی و یادبود، به بیست نفر از شرکت‌کنندگان، جایزه نقدی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند