پویش انتخاب تأثیرگذارترین عکس نمایشگاه مجازی «غمی دگر» از دید مخاطبان

01:530

در قالب پویش نمایشگاه مجازی «غمی دگر» بهترین عکس با رأی مردمی انتخاب می شود. این پویش از تاریخ ۲۹ تیرماه همزمان با افتتاحیه نمایشگاه مجازی «غمی دگر» با محوریت حادثه متروپل آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، گالری مجازی با همکاری خانه عکاسان حوزه هنری، پویش انتخاب تأثیرگذارترین عکس از دید مخاطبان را برای نمایشگاه مجازی « غمی دگر» از تاریخ ۲۹ تیرماه برای عموم برگزار کرده است.

گالری مجازی با ایجاد امکان نظرسنجی از بازدیدکنندگان در محیط نمایشگاه مجازی «غمی دگر»، درصدد انتخاب تأثیرگذارترین عکس این نمایشگاه از دید مخاطبان می‌باشد.

از این رو بازدیدکنندگان می‌توانند از طریق نمایشگاه مجازی غمی دگر، علاوه بر بازدید، به تأثیرگذارترین عکس‌های این نمایشگاه از دید خودشان نیز رأی دهند.

نمایشگاه مجازی « غمی دگر» به مناسبت چهلمین روز از حادثه متروپل، میزبان ۳۶ عکس ثبت شده توسط ۱۲ عکاس خوزستانی حاضر در این حادثه است که ساختمان متروپل و فجایع پیرامون آن، حضور رئیس جمهور در منازل داغ‌دیدگان این حادثه و تلاش نیروهای جهادی و مردمی را از زوایای گوناگون به تصویر کشیده‌اند و با دیدن این عکس‌ها می‌توان تا حدی به عمق فاجعه‌ی متروپل پی برد.

در این نمایشگاه عکس‌هایی از امین نظری، علی محمدی، امین انصاری، فاطمه رحیماویان، حسین عبدالله اصل، میلاد حمادی، مونا صیافی زاده، مرتضی جابریان، رضا سلیمانی، سید خلیل موسوی، شایان حاجی نجف و هادی آبیار به نمایش درآمده که گردآوری آن‌ها توسط مرتضی جابریان، از عکاسان خوزستانی صورت گرفته است.

مخاطبان می‌توانند جهت اطلاع از برپایی سایر نمایشگاه‌های مجازی به صفحه اینستاگرام گالری مجازی مراجعه نمایند.

/ انتهای پیام


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند