پنجمین همایش «مهر ثامن» به مناسبت هفته دفاع مقدس در آبادان برگزار می شود

01:280

همزمان با هفته دفاع مقدس و به مناسبت سالروز شکست حصر آبادان همایش مهر ثامن در آبادان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، پنجمین همایش مهر ثامن همزمان با هفته دفاع مقدس و به مناسبت سالروز شکست حصر آبادان به همت حوزه هنری انقلاب اسلامی خوزستان دفتر آبادان در این شهرستان برگزار خواهد شد.

این همایش از شنبه (۹ مهر) لغایت تا روز دوشنبه (۱۸ مهر) نمایشگاه عکس با موضوع تئاتر دفاع مقدس به مدت ۱۰ روز در مرکز فرهنگی هنری شهید آوینی آبادان برای بازدید عموم مردم در ۲ تایم صبح و عصر در ساعات ۹ تا ۱۳ و ۱۷ تا ۲۱ برپا می شود.

در این روز نیز برنامه هایی همچون نمایشنامه خوانی، نمایش فیلم مستند دفاع مقدس، نمایش موشن گرافی بنام شهیدان زنده اند و نشست تخصصی آسیب شناسی سینمای دفاع مقدس برگزار می شود.

همچنین برنامه هایی از قبیل برپایی کارگاه نقاشی کودک به مناسبت هفته دفاع مقدس در ساعت ۱۷، برگزاری نشست تخصصی آسیب شناسی تئاتر جنگ با حضور مسعود رمضانی در ساعت ۱۷ و خوانش فیلمنامه همراه با نشست تخصصی شکل گیری فیلمنامه جنگی و آسیب شناسی ساعت ۱۹ روز یکشنبه (۱۰ مهر) در این مرکز فرهنگی هنری برگزار خواهد شد.

در این ایام نیز پخش سه نمایش رادیویی با موضوع دفاع مقدس تولید واحد هنرهای نمایشی و اشتراک گذاری موشن گرافی بنام شهیدان زنده اند از تولیدات مشترک واحدهای هنرهای تجسمی و تصویری جهت انتشار در فضای مجازی در دستور کار حوزه هنری انقلاب اسلامی دفتر آبادان قرار دارد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند