پنجاه و دومین محفل شعر «مهر و ماه» منتشر شد

01:030

پنجاه و دومین محفل شعر «مهر و ماه» با حضور سید محمدجواد شرافت به عنوان مجری کارشناس و جمعی از شاعران شهر قم به صورت فایلی ویدئویی منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، عصر چهارشنبه 3 دی‌ماه، پنجاه و دومین محفل شعر «مهر و ماه» با حضور سید محمدجواد شرافت به عنوان مجری کارشناس و جمعی از شاعران متولد دی‌ماه شهر قم به صورت فایلی ویدئویی منتشر شد.

در ویدئویی که به همت حوزه هنری استان قم تهیه و تولید شده ‌است،‌ مریم فردی، حسن رحمانی‌نکو، ‌عاطفه خرمی، ‌امیرعباس بختیاری،‌ فاطمه معصومه شریف، طاهره سادات ملکی و زهرا جودکی به شعرخوانی پرداخته‌اند.

در بخشی از این ویدئو سید محمدجواد شرافت یادی از شاعر مرحوم حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی ایمنی می‌کند که اسفندماه  سال 1398 بر اثر ابتلا به کرونا درگذشت. شرافت همچنین در گفت‌وگو با حسن رحمانی‌نکو به معرفی مجموعه شعر این شاعر جوان قمی با عنوان «کندوه» ‌که به تازگی توسط نشر خیابان منتشر شده، پرداخته ‌است.

در پایان هم محمد غفاری به گفت‌وگو با سید محمدجواد شرافت می‌پردازد و از وی که متولد دی‌ماه است، می‌خواهد که شعری قرائت کند.

علاقه‌مندان برای تماشای این محفل مجازی می‌توانند در آپارات به نشانی: https://www.aparat.com/adabiatqom در اینستاگرام به نشانی: https://instagram.com/adabiatqom?igshid=1w6xtuujoshm4 و در پیام‌رسان ایتا به نشانی: http://eitaa.com/adabiatqom مراجعه کنند.

این ششمین محفل شعرخوانی «مهر و ماه» است که به علت بروز بیماری کوئید 19 به صورت فایل ویدئویی تولید و در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند