پردیس سینمایی «همافران» نوشهر افتتاح می شود

01:040

مهدی معصومی گرجی رییس حوزه هنری مازندران از پیشرفت مراحل ساخت و آغاز تجهیز سالن های پردیس سینمایی همافران نوشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، پردیس سینمایی همافران با ظرفیت ۴ سالن در طبقه سوم مجموعه تجاری همافران نوشهر در حال احداث می باشد.

رییس حوزه هنری مازندران ضمن اشاره به این نکته که مراحل ساخت سالن ها به پایان رسیده افزود: در روزهای آتی مراحل فنی و تخصصی سینما ( نصب تجهیزات فنی ) آغاز می شود.

وی ادامه داد: این رویداد با پیگیری هایی از طریق حوزه هنری مازندران و رایزنی با شهرداری نوشهر از ابتدای سال ۱۴۰۰آغاز شده و قرار است در نهایت به ساخت یک پردیس چهار سالنه با ظرفیت یک سالن ۸۰ نفره، دو سالن ۴۰ نفره و یک سالن سینمای کودک ختم شود.

مهدی معصومی گرجی با تاکید بر اینکه ساخت پردیس همافران نوشهر بر اساس سیاست تمرکز زدایی و توجه به مناطق غربی مازندران و توسعه فضاهای فرهنگی در سراسر استان بوده افزود: سالن سینمایی شقایق نوشهر که آن هم در همکاری با شهرداری نوشهر احداث شده بود، به دلیل ظرفیت، کیفیت و تعداد سالن پاسخگوی نیازهای شهرستان نوشهر نبوده است.

این مقام مسئول همچنین گفت: موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز وابسته به حوزه هنری مرکز، مسئولیت احداث و تجهیز این سینما را عهده دار می باشد و طی برنامه قرار است تا پایان اردیبهشت ماه شاهد افتتاح و بهره برداری آن باشیم.

شایان ذکر است، سالن سینمایی همافران نوشهر پس از پردیس سینمایی ایران ساری، دومین پیگیری و تلاش جدی حوزه هنری مازندران جهت ساخت سینمای چندسالنه و چند منظوره با هدف رفاه حال شهروندان و خدمت رسانی به مردم استان مازندران می باشد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند