پردیس سینمایی مهر همافران نوشهر افتتاح می شود

01:270

پردیس سینمایی مهر همافران نوشهر، در ادامه افتتاح سینماهای فاز دوم طرح توسعه حوزه هنری و با شعار دوباره سینما، از ۵ مرداد‌ به شکل رسمی به چرخه اکران می‌پیوندد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، حوزه هنری به عنوان یکی از متولیان ساخت و ساز سالن‌های سینمایی از ابتدای تابستان تا پایان این فصل همزمان با پایان یافتن فاز دوم طرح توسعه سینماهای کشور، ۹۲ سالن به مجموعه سالن‌های سینمایی کشور می‌افزاید.

پس از افتتاح دو پردیس سینمایی مهر قدس همدان و مهر وحدت گنبد، این بار نوبت به پردیس سینمایی مهر همافران نوشهر رسیده است که در مجتمع تجاری همافران قرار دارد.
کار ساخت و تجهیز این پردیس سینمایی توسط موسسه بهمن سبز انجام شده و با ظرفیت ۱۷۰ صندلی از ۵ مرداد ماه آغاز به کار می‌کند.

در حال حاضر این پردیس که تنها سینمای مدرن شهر نوشهر محسوب می‌شود، دارای چهار سالن به نام‌های دریا با ۵۸ صندلی، سالن ساحل با ۴۲، سالن صدف با ۴۸ و سالن رنگین کمان ویژه کودکان و نوجوانان با ۲۲ صندلی و در مجموع ۱۷۰ صندلی با امکانات بروز اعم از پروژکتور لیزر جهت نمایش و سیستم صوت بروز، صندلی‌های VIP و ایجاد فضایی مثل( کافی شاپ، کتابسرا، بوفه، گالری و…) است که پس از طی مراحل قانونی نهایی به بهره‌برداری رسیده و درخدمت مردم نوشهر قرار خواهد گرفت.

آیین افتتاح پردیس سینمایی مهر همافران نوشهر، چهارشنبه ۵ مرداد ماه ساعت ۱۸ با حضور مسئولان کشوری و استانی و همچنین جمعی از هنرمندان در نوشهر برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند