پردیس سینمایی «عصر جدید» گرگان به بهره‌برداری رسید

02:000

آیین افتتاح پردیس سینمایی «عصر جدید» گرگان با حضور رئیس و معاونین حوزه هنری، استاندار گلستان، مدیران و هنرمندان استان، ۹ خردادماه برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، رئیس حوزه هنری گلستان گفت: پروژه توسعه سینما «عصر جدید» گرگان به عنوان یکی از قدیمی‌ترین سینما‌های استان گلستان از آذرماه ۹۸ توسط مؤسسه بهمن سبز وابسته به حوزه هنری کلید خورد و با اتمام پروژه، این پردیس سینمایی با ۵ سالن و با ظرفیت ۶۲۸ نفر به مجهزترین و مدرن‌ترین پردیس سینمایی شمال کشور تبدیل شده است.

محمود خواجه‌نژاد در ادامه اظهار داشت: روند بازسازی سینماهای فرسوده استان ادامه خواهد داشت و در صورت تأمین اعتبار، سینماهای شرق استان نیز بازسازی خواهند شد.

وی گفت: شرایط اقتصادی، تعطیلی سینماها و محدودیت‌های ایجاد شده طی یک سال گذشته باعث نشد که روند بازسازی سینما عصر جدید دچار تعطیلی شود و خوشبختانه همکاران سینمایی و مؤسسه بهمن سبز با تلاش شبانه‌روزی و خستگی‌ناپذیر پروژه را به نحو احسن به پایان رساندند.

خواجه‌نژاد افزود: برخورداری از یک سالن ۲۵ نفره اختصاصی «سینمای کودک» از ویژگی‌های پردیس سینمایی «عصر جدید» گرگان است و در بازسازی سالن‌ها، لابی، نمای ورودی و… از طراحی ویژه و مدرن استفاده شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تغییر کامل زیرساخت‌ها، دکوراسیون، مبلمان، چیدمان صندلی، اصلاح وضعیت نور، صدا، تصویر، آموزش پرسنل و … از جمله مواردی است که در این سینمای جدید مورد توجه بوده است و با نصب تجهیزات به‌روز، از این پس میزبان سینمادوستان گلستانی خواهد بود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند