پذیرش آثار کودکان اردبیلی در مسابقه بین‌المللی نقاشی «شهر صلح‌ آمیز»

01:0030

آثار چهار هنرجوی حوزه هنری استان اردبیل به مرحله نخست پنجمین مسابقه بین‌المللی نقاشی «شهر صلح‌ آمیز» سال ۲۰۲۱ ژاپن راه پیدا کرد.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، پنجمین دوره مسابقه بین‌المللی نقاشی با موضوع «شهر صلح‌ آمیز» از سوی دبیرخانه ژاپنی و ایرانی سازمان شهرداران صلح با هدف آموزش صلح و افزایش سطح آگاهی کودکان از مفهوم صلح و مدارا برای پنجمین سال متمادی، برگزار می‌شود.

این فراخوان برای تمامی کودکان ۶ تا ۱۵ سال است و در مرحله اول تمامی آثار ارسال شده توسط داوران ایرانی ارزیابی شده و از هر رده سنی ۵ اثر انتخاب و آثار برگزیده به تفکیک هر شهر برای دبیرخانه ژاپن ارسال شد که آثار ونداد مجرد، سلوا جامعی، آیلین قنبری و یاسمین پاشایی از هنرجویان رشته تصویرسازی و نقاشی کودک حوزه هنری استان اردبیل با مربی‌گری آرام علایی به پنجمین مسابقه بین‌المللی نقاشی «شهر صلح آمیز» سال ۲۰۲۱ کشور ژاپن راه پیدا کرده است.

در مرحله دوم داوری، آثار تمامی کشورها توسط داوران بین‌المللی بررسی و نتایج در دی‌ماه ۱۴۰۰ از طریق وبگاه www.shahr.ir اعلام می‌شود و به برگزیدگان این مسابقه گواهی امضا شده توسط شهردار هیروشیما از سوی دبیرخانه ژاپنی سازمان شهرداران صلح اعطاء خواهد شد.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند