همزمان با هفته هنر انقلاب؛
پارک‌های بجنورد میزبان «بنی آدم» شد

01:0090

آثار برگزیده یازدهمین جشنواره بین‌المللی کاریکاتور با موضوع «بنی آدم» در پارک‌ها و معابر اصلی شهر همزمان با هفته هنر به نمایش گذاشته شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، «محمد کریمی‌مقدم» مسئول واحد تجسمی حوزه هنری استان با اعلام این خبرگفت: بخشی ازآثار برگزیده یازدهمین جشنواره بین‌المللی کاریکاتور همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی در معابر عمومی و اصلی سطح شهر بجنورد و پارک‌ها و مدارس به نمایش گذاشته شد.

وی با بیان این که تاکنون پارک شهر و دانشجو این آثار را در دل خودجای داده است، تصریح کرد: پارک ملی گردشگری باباامان و بش قارداش بجنورد و معابر اصلی شهر از دیگر نقاط در نظرگرفته شده برای نمایش آثار برگزیده است.

کریمی‌مقدم ادامه داد: در مجموع ۲۵ اثر برگزیده این دوره از جشنواره در قاب نمایشگاه قرار گرفته است، که بخشی ازآن نیز در برخی از مدارس سطح شهر به نمایش درخواهد آمد.

وی خاطرنشان کرد: این رویکرد در راستای آشنایی مردم به ویژه نسل جوان با هنر متعهد و جریان‌سازی هنرکاریکاتور همزمان با هفته هنر انقلاب اسلامی در حال برگزاری است.

لازم به ذکر است، یازدهمین جشنواره بین‌المللی کارتون و کاریکاتور با شرکت ۵۰۰ هنرمند از ۶۵ کشور جهان و ارسال ۱۹۰۷ اثر به دبیرخانه این جشنواره برگزار و اسفند سال گذشته برترین‌های خود را شناخت.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند