ویژه برنامه «عصر خاطره» در خرمشهر برگزار شد

01:460

ویژه برنامه «عصر خاطره» به همت حوزه هنری آبادان و با مشارکت  نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران در خرمشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، ویژه برنامه عصر خاطره دلاورمردان نیروی دریایی با حضور دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران، حبیب الله معلمی معاون هنری حوزه هنری انقلاب اسلامی، خانواده معظم شهدا، جانبازان و هنرمندان  در پایگاه دریایی خرمشهر برگزار شد.

شهریار قلی گشتی مدیر حوزه هنری آبادان در حاشیه این برنامه اظهار کرد: هدف از برگزاری این مراسم، یادآوری و بازآفرینی خاطرات و مفاهیم بلند دوران دفاع مقدس در قالب های هنری و جذاب برای اقشار مختلف مردم بیان کرد.

وی تصریح کرد: یادآوری مکرر یاد و خاطره شهدا و درس آموزی از دوران دفاع مقدس ضروری است.

همچنین «امیر دریادار شهرام ایرانی»، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تشکر و قدردانی از خانواده شهدا و ایثارگران، جانبازان و هنرمندان گفت:  اقتدار امروز ما در سواحل طولانی کشور به گونه‌ای است که یگان‌های کشورهای استکباری، با ترس از کنار ما می‌گذرند.

وی افزود: دشمنان می‌دانند در امتداد سواحل ایران اسلامی، شیرانی نشسته‌اند که در بیشه‌های رزم و جهاد ریشه دارند.

امیر دریادار ایرانی گفت: انقلاب اسلامی ایران که  حاصل ایثار و ازخودگذشتگی ایثارگران وجانبازان و خون شهیدان والامقام است، تحت زعامت فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) و با تکیه بر اقتدار نیروهای مسلح، با قدرت به پیش می‌رود.

در حاشیه این مراسم امیر دریا دار دوم پیشکسوت علی اکبر اخگر و ناخدا یکم تکاور جانباز هوشنگ صمدی به بیان خاطرات خود و همرزمانشان در هشت سال دفاع مقدس پرداختند.

تقدیر از خانواده شهدا و پیشکسوتان  نیروی دریایی ، رونمایی از سردیس شهید محمد علی صفا، اجرای گروه تواشیح و نمایش از بخش های دیگر این مراسم بود.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند