ویژه برنامه‌های دهه فجر حوزه هنری مازندران اعلام شد

01:090

رئیس حوزه هنری مازندران از برگزاری 42 عنوان برنامه در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، فهرست ویژه برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی حوزه هنری مازندران با در نظر گرفتن موازین بهداشتی و تمرکز ویژه بر فضای مجازی منتشر شد.

مهدی معصومی‌گرجی ضمن اعلام این خبر افزود: برنامه‌های حوزه هنری مازندران در دهه فجر امسال با همکاری و هم‌اندیشی کارشناسان و مسئولان واحدهای مختلف این مرکز در تمامی رشته‌های هنری مورد فعالیت در حوزه هنری خواهد بود.

وی با ذکر این نکته که در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، حوزه هنری مازندران 42 عنوان برنامه خواهد داشت، گفت: این برنامه‌ها در قالب فعالیت‌های تولیدی، رونمایی، نمایشگاهی، جشنواره‌ای، معرفی آثار هنری و هنرمندان، تقدیر و تجلیل، یادداشت و گفت‌وگوی هنری به شکل مستقل و یا بصورت مشارکتی خواهند بود.

رئیس حوزه هنری مازندران ادامه داد: با توجه به شرایط حاضر و شیوع بیماری کرونا در تمام فعالیت‌های این ایام موازین بهداشتی رعایت در نظر گرفته شده است.

معصومی گرجی یادآور شد: برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی این مرکز به یاد حماسه مردمی شهر آمل از 6 بهمن‌ماه (به عنوان مناسبتی ویژه در تاریخ انقلاب ایران) آغاز شده و تا پایان بهمن‌ماه (جهت انتشار تمامی تولیدات این ایام) ادامه خواهد داشت.

وی گفت: از نکات مهم فعالیت‌های دهه فجر امسال حوزه هنری مازندران توجه ویژه به فضای مجازی بوده است. با توجه به اهمیت فضای مجازی هم به ضرورت گسترش این سامانه و هم توجه به ایمنی از بیماری کرونا، بیش از دو سوم این رویدادها در قالب فعالیت‌های مجازی خواهد بود.

شایان ذکر است که برنامه‌ها و تولیدات دهه فجر انقلاب اسلامی حوزه هنری مازندران در سال 99 در قالب هنرهای تجسمی، نمایشی، پژوهشی، موسیقی، ادبی، تصویری، کتابخانه‌ای و تولیدات مجازی است.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند