اداره کل هنرهای نمایشی با همکاری دانشگاه سوره برگزار می‌کند؛
وبینار بین‌المللی تأثیرات انقلاب اسلامی ایران بر هنرهای نمایشی منطقه

01:560

دفتر امور بین‌الملل اداره کل هنرهای نمایشی با همکاری معاونت پژوهشی و دانشکده هنر دانشگاه سوره وبینار بین‌المللی تأثیرات انقلاب اسلامی ایران بر هنرهای نمایشی منطقه را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، این وبینار با سخنرانی اندیشمندان بین‌المللی روز چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار خواهد شد. در این برنامه دکتر جبار حسین صبری از عراق، علی ضاهر از لبنان، دکتر رضا حسن اسکندر از لبنان، دکترنعيمه حسوكی از سوریه، کوروش زارعی از جمهوری اسلامی ایران به سخنرانی خواهند پرداخت.

حسین صبری دکترای فلسفه هنر از دانشگاه بغداد است و تاکنون چندین نمایش را روی صحنه برده است. علی ضاهر متخصص در زمینه‌های هنر، رسانه و گردشگری، با ۳۰ سال تجربه از طریق تأسیس، مدیریت و سازمان‌دهی تعداد خاصی از تجربیات رسانه‌ای، هنری و گردشگری در لبنان را در سابقه دارد. رضا اسکندر هم فارغ‌التحصیل رشته سینما و پژوهش هنر است و به عنوان استاد دانشگاه مشغول به کار است. نعیمه حسوکی نیز فارغ‌التحصیل رشته زبان و ادبیات عربی دانشگاه حلب و دکترای زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تربیت مدرس است. او استاد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه حلب و مدیر گروه زبان و ادبیات فارسی دانشکده ادبیات دانشگاه حلب و مدیر شعبه آموزشی زبان فارسی در انستیتو آموزشی زبان‌های خارجی در دانشگاه حلب محسوب می‌شود. کورش زارعی نیز بازیگر، کارگردان و مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی است که اخیراً نمایش‌های مختلفی را در کشورهای مختلف خاورمیانه روی صحنه برده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این برنامه به آدرس panel.soore.ac.ir/join/egc41 مراجعه کنند.

انتهای پیام/


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند