رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با حضور در حوزه هنری مازندران تاکید کرد:
هنر ظرفیت بالایی در ارائه ارزشهای انسانی و انقلابی دارد/ همکاری سازمان تبلیغات اسلامی و حوزه هنری مازندران استمرار یابد

01:480

حجت الاسلام محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در بازدید از حوزه هنری مازندران، ضمن قدردانی از پویایی فعالیتهای هنری این مرکز، به ظرفیت ویژه هنر در بازنمایی ارزشهای انقلاب تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، عصر چهارشنبه ۲۲ دیماه، «حجت الاسلام محمد قمی» رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ضمن حضور در ساری از امکانات اداری و فرهنگی هنری این مرکز دیدار داشت.

گفتنی است در این دیدار که با همراهی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان صورت گرفت، «حجت الاسلام قمی» ضمن قدردانی از پویایی فعالیتهای هنری و نشاط فضای اداری حوزه هنری مازندران به ظرفیت ویژه هنر در بازنمایی ارزشهای انسانی و انقلابی تاکید کرد.

وی که علاوه بر واحد های فرهنگی هنری، در سالن های اجتماعات، نگارخانه ها  و استودیوی حوزه هنری مازندران حضور یافت، از نزدیک در جریان فعالیت های این مرکز، امکانات و برخی مسائل و چالشها قرار گرفت.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی همچنین در خطاب به «محمد مهدی شریف تبار» مدیرکل جدید تبلیغات اسلامی مازندران گفت: با طراحی ساز و کارهای لازم، همکاری فرهنگی هنری این مرکز با حوزه هنری مازندران استمرار یافته و در تولیدات، فعالیتها و برنامه های سالانه از پتانسیل هنرمندان استان مازندران جهت اهداف سازمان تبلیغات که همان اهداف والای نظام و اسلام است استفاده شود.

«حجت الاسلام محمد قمی» در پایان، پس از دریافت تابلوی خوشنویسی_نگارگری با متن الهی نامه «علامه حسن زاده آملی»، که توسط «مهدی معصومی گرجی» رییس حوزه هنری مازندران به وی هدیه شد، بر انتشار این اثر ارزشمند و مجموعه آثار الهی نامه ( کاری از خوشنویسان و نگارگران استان با موضوع الهی نامه علامه حسن زاده آملی) تاکید کرد.

شایان ذکر است که این اولین حضور «حجت الاسلام محمد قمی» رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در حوزه هنری مازندران بوده است.

انتهای پیام/

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند